Problem z założeniem konta na gmail'u

Korzystam z dwóch przeglądarek i na obu dzieje się to samo. JAk wczytuje stronę gmail.com jest ok i mogę korzystać z gmaila ale jak chce wybrać opcję utwórz konto na gmail.com to ta strona nie wczytuje mi się poprawnie, tzn,. wczytuje sie jej 1/4, 1/5 i jak gdyby wczytuje się dalej i dalej ale nic już się więcej nie pojawia ilekolwiek bym nie czekał. Mam nortona 360 i myślałem że to może jego przyczyna. Dzwoniłem do nortona, powiedzieli mi że nie, odinstalowałem całkowicie, to nic nie pomogło. Kiedy miałem już takie historie, że nie wczytywał np. mi wszystkich zdjęć jak miałem ich poprzednią wersję, trzeba było coś odblokowywać i było ok. Wcześniej jak miałem kasperskiego z tą stroną było ok. Ale po odinstalowaniu całkowitym nortona też ta strona sie poprawnie nie odpalała, na innym kompie jest ok. Gdzie może leżeć przyczyna?? Teraz mam zainstalowanego nortona 360 w wersji 3.0. najnowsza polecona przez symanteca problem jak był tak i jest. Prosze o pomoc.

Dodane 26.05.2009 (Wt) 13:34

Jeszcze jedno zauważyłem po zainstalowaniu nortona 360 w wersji 3. Kiedyś wcześniej działała mi telewizja moja lokalna oglądana przez przeglądarkę, dziś nie działa :frowning: DZiała tylko przez IE 8

Jestem w stanie zrozumieć, że coś działa z 1 a z innej przeglądarki nie. Ale jak nie działa z żadnej a na innym kompie działa to niezbyt mi się to widzi. Proszę o pomoc przede wszystkim w przypadku tytułowym - założenie konta na gmail.

Napisz do Admina który zarządza gmail’em. :slight_smile:

użyj cc cleanera i wyczyść cache przeglądarki, wejdź w ustawienia przeglądarek i poziomy zabezpieczeń ustaw na średni itd