Problem z założeniem neta


(Damian S100) #1

Witam! Mój kolega mieszka jakieś 150 metrów od słupów telefonicznych chciałby założyć sobie neta ale czy musi zakładać sobie internet i telefon razem czy mógłby tylko sam internet(chodzi o tpse) i jaka jest szansa że tp dostawi kilka dodatkowych słupów i pocięgnie kabel do jego miszkania?


(Depedro70) #2

Będzie musiał płacic za utrzymywanie łącza ,lepiej jak by skorzystał z usług innego operatora.


(Onimusza666) #3

To jeszcze kable telefoniczne ''idą'' na słupach??myślałem że już wszystkie zakopano :stuck_out_tongue:

Jak koleś się nie zapyta w tepsie tonie będzie wiedział ,ale jest nadzieja jak wygrana w totka :stuck_out_tongue: Pozdro :lol:


(Uzi) #4

Najlepiej będzie jak zadzwoni lub odwiedzi jeden z salonów telekompromitacji i zapyta o aktualne możliwości i promocje na podłączenie telefonu.Przedstawi wtedy dokładnie swój problem i napewno udzielą mu konkretnej odpowiedzi na nurtujące go pytania :slight_smile: :? Na marginesie 150 m to wcale nie tak daleko , gdy będą chcieli pozyskać kolejnego klienta napewno nie będzie im to stanowilo problemu.


(Pawel Ryglicki) #5

telefonu mieć nie musi ale będzie płacił za linie jak się nie mylę coś koło 30zł


(Kpc21) #6

Na wsiach i w małych miastach słupy telefoniczne (z izolowanymi przewodami, nie z drutami zawieszonymi na izolatorach tak jak w przypadku większości linii energetycznych 230/400V) to typowy widok.