Problem z założeniem strony na yoyo.pl

Witam!

Mam problem, mianowicie nie wiem jak założyć stronę internetową na serwerze yoyo.pl. Kiedy wypełniam formularze i inne pierdoły to kiedy chcę wejśc na swoją stronę to jest napisane że taki adres nie istnieje lub strona jest w trakcie albo teraz kiedy utworzyłem nową jest napisane:

Błąd 403

Nie masz uprawnień do przeglądania zawartości tego katalogu.

Prawdopodobnie nie umieszczono w nim poprawnego pliku startowego (index.htm, index.html, index.php, index.php5).

Pomóżcie mi założyć stronę, bo nie wiem jak…

Wrzuć przez ftp go głównego katalogu Twojej strony plik index.htm lub html. Zwróć uwagę na wielkość liter, to istotne, żeby wszystkie były małe.

Acha… Plik może być nawet pusty, np. utworzony w Notatniku i zapisany z odpowiednią nazwą/rozszerzeniem.

P.S. Jak się posługiwać ftp-em na pewno znajdziesz na stronach pomocy serwisu yoyo.pl. Tak samo zresztą jak jakiś mini-kurs podstaw języka html, dzięki któremu Twoja strona nie będzie wiecznie pusta :wink:

Kurcze nie wiem dalej jak to zrobić. Może ktoś założy mi stronę?

Problem polega na tym że pisze cały czas że strona jest instalowana.

EDIT: Kto wie jak zmienić styl na swój (przez kod) na prv.pl?

Zobacz tutaj. Przejrzyj też kategorię ‘Panel administracyjny’.

Pewnie ktoś by mógł, ale po pierwszer to naprawdę proste a po drugie… musiał byś podać hasło do Panelu Administracyjnego. I potem pamiętać żeby je zmienić, jeśli strona ma nadal być Twoja :wink:

A to swoją drogą może być prawda. Być może yoyo.pl ma takie procedury, że proces zakładania konta, przydzielania miejsca na serwerze trochę trwa. Odczekaj kilka godzin albo powiedzmy do jutra i spróbuj ponownie.

Oki założę stronę, jeśli do jutra nie będzie gotowa to podam Ci hasło i wgrasz mi ją ok?