Problem z zamykanie systemu/komputera


(Makak7) #1

Przed formatem było wszystko dobrze, później po zainstalowaniu niezbędnych programów (firefox, irfanview, aqq itd.) wyłączam komputer i zonk.

"Trwa zamykanie systemu Windows" po chwili ekran znika i zostaje czarny ekran, dopiero gdy nacisnę raz przycisk włączania komputera się wyłączy :x rodem z Windows 95 tylko zamiast "Można teraz bezpiecznie wyłączyć komputer" jest czarny ekran...monitor jest włączony.

Windows XP SP2, Sempron 2500, 512RAM, 80GB, Geforce2 64MB, mobo Asrock K7 Upgrade 600 i nędzny Tracer 400W

Pozdro i dzięki

Ps. Nie chciałem zakładać nowego tematu, żeby nie było, że zaśmiecam forum. Na przyszłość będę pamiętał, że zawsze trzeba zakładać swój topic.


(qrczak13) #2

http://www.searchengines.pl/phpbb203/index.php?showtopic=9544

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=55821


(Makak7) #3

Tak tylko ja nie mam tego ładnego niebieskiego koloru, po prostu po "trwa zamykanie systemu" zamiast się wyłączyć robi się czarny ekran i muszę nacisnąć na Power :frowning:


(Mateusz Chryplewicz) #4

spróbuj ponownie zrobic format i poinstaluj sterowniki same bez neta i innych aplikacji. I zobaczy czy bendzie to dalej sie działo. Daj nam znać.


(Asterisk) #5

Zmień tytuł na konkretny używając funkcji icon_edit.gif

Inaczej temat poleci do śmietnika.


(Makak7) #6

Jezu...wcale nie jest konkretny, temat pode mną jest super konkretny. Co się nie zrobi to źle wcześniej napisałem w temacie założonym przez kogoś z podobnym problemem żeby odpowiedzi na temat zamykania były w jednym temacie dla potomnych - szukających to nie dobrze, założyłem nowy temat dalej źle. Wyluzuj, bo temat: "Problem z zamykanie systemu" może być a ja dodałem tylko /komputera, dlatego, że nie wiem co jest przyczyną system czy komputer! Zresztą wyrzuć go do kosza jeśli Ci będzie lepiej z tym. Dzięki reszcie za wskazówki, przeinstalowałem system i na razie działa(okazało się, że to jednak system...) :slight_smile:

Pozdro


(Jelon9) #7

podbijam temat,

zna ktoś jakąś inną metodę oprócz ponownego formatu.