Problem z zapamiętywaniem haseł w przeglądarce internetowej

Witam mam taki problem otóż od 3 dni zainstalowałem sobie przeglądarkę Opera wersję 9.52 ponieważ bardzo szybko mi strony się otwierają i działa bezproblemowo nie toco miałem problemy z Mozzilą gdzie stronka zanim się otworzyła to minęło z 2 minutki tu migiem się otwiera ale do czego dążę za każdym razem gdy otworzę nową stronę i chcę się zalogować do niej podaję login i hasło pyta czy zapamiętać daję na tak ponieważ mam tylko ja dostęp do kompa i chciałbym aby to działało jak właśnie w Mozzili lub IE7 gdzie kliknąłem na tak tylko raz gdy pytał czy zapamiętać hasło i potem już nie było żadnych z tym problemów.Klikałem na linka w ulubionych otwierała się stronka już byłem zalogowany na niej a jeśli nie to tylko klikałem myszą 2 razy login z danej strony się otwierał a gdy go na daną stronkę zamieszczałem odrazu automatycznie się hasło jako kropki ukazywało i logowanie bez zarzutu było robione.Czy można coś takiego także w Operze zrobić w tej wersji którą na początku mego postu wymieniłem czy niedarady???Będę wdzięczny za odpowiedź ewentualną pomoc jak rozwiązać ten problem.Bo niestety w Operze za każdym razem gdy nawet pyta o zapamiętanie hasła oraz loginu i potwierdzam że tak ma zrobić po wyjściu z danej stronki lub całkowicie neta i próbie ponownemu zalogowaniu się na danej stronce znów muszę wpisywać login i hasło niby zapamiętuje bo informacja się ukazuje jak przy loginie zaznaczam haczyk aby pamiętał cały czas login i hasło a niestety niesprawda się to tak jak działa to bezproblemowo w IE7 oraz Mozzilii.

Włącz “Zapamiętywanie Haseł” w Opcjach…

Mam w preferencjach zaznaczone haczykiem włącz zapamiętywanie haseł i właśnie dziwi mnie to że nie działa tak jak wsp.muszę za każdym razem gdy wejdę w jakąś stronkę ponownie wpisywać login oraz hasło aby móc się na niej zalogować.