Problem z zapamiętywaniem haseł

Witam mam problem otóż pracuję tylko sam na swoim kompie i nikt poza mną niema dostępu do niego ale nie w tym rzecz chodzi mi konkretnie oto że mam dużo stron internetowych wpisanych w ulubione a pracuję na wyszukiwarce Windows Explorer 7 i jak zapisałem stronkę do ulubionych raz podałem hasło to pokazywało się info czy hasło ma być zapamiętane w Windows klikałem na tak i było OK potem jak już wchodziłem w stronkę i klikałem tylko na login hasło automatycznie się pojawiało oczywiście jako kropki ale niemusiałem szukać go itp.a ostatnio coś mi się porobiło może sam gdzieś przez nieuwagę jakąś może funkcję wyłączyłem i po kliknięciu na hasło i zatwierdzeniu go jak jeszcze oczywiście niebyło zapisane gdzieś chyba w pamięci to nic takiego niewychodzi muszę za każdym razem na każdej str.internetowej wpisywać hasło nieda się tego przywrócić jak było poprzednio.Liczę na wasze odpowiedzi i pozdrawiam gorąco.

Przeczytaj to co napisałeś i stwierdź czy rozumiesz wszystko. Bo bez prawidłowej interpunkcji można fioła dostać jak się czyta taki ciąg. Język polski w szkole jest lub był? No właśnie.

Narzędzia > Opcje internetowe > zakładka Zawartość > sekcja Autouzupełnianie > przycisk Ustawienia > zaznacz Nazwy użytkowników i hasła w formularzach oraz Monituj o zapisywanie haseł > 2 x OK.

Witam wielkie dzięki za radę poskutkowało w 100% jest wszystko OK jeszcze raz dzięki.