Problem z zapamiętywaniem logowania FF

Witam

Mam problem z Mozilla Firefox. Za każdym razem gdy zamykam przeglądarkę zostaje wylogowany z każdego serwisu np forum dobreprogramy, a wcześniej tak się nie działo reinstalacja FF nie pomaga jedynie ta z opcją usuwania wszystkich danych i profili rozwiązuje problem ale nie chciał bym utracić haseł itp. rzeczy

wie ktoś morze co z tym zrobić?

  1. Jaka wersja Firefoxa?

  2. Na forum dp przy logowaniu jest opcja “Zaloguj mnie automatycznie przy każdej wizycie”, czy ona nie działa?

msl17 , nazwij proszę temat konkretnie. Skoro piszesz w dziale Problemy, to po co powielasz zbędne informacje?

  1. wesja 3.0.5

2 ta opcja działa na tym forum ale na innych już nie

Masz programy typu CCleaner lub Odkurzacz?

Mam CCleaner i Glary Utilities czyściłem już nimi i nie pomogło.

Sprawdź czy któryś “dodatek”, tzw. szybkie oczyszczanie nie uruchamia się podczas autostartu. Start :arrow: Uruchom :arrow: wpisz msconfig :arrow: Uruchamianie.

Jeżeli oczyszczasz system i przeglądarkę np. CCleanerem to nie dziw się, że Firefox nie zapamiętuje Cię na danym forum.

Nic nie startuje z Windowsem poza tym wcześniej było tak samo i problemu nie było więc to raczej nie to, myślę że jakaś opcja włączyła się w FF i automatycznie wylogowuje po zamknięciu tylko nie wiem jaka.

Narzędzia :arrow: Opcje :arrow: Prywatność :arrow: Ciasteczka :arrow: Przechowuj :arrow: sprawdź czy masz tam ustawione “aż wygasną”.

tak jest ustawione ‘aż wygasną’ nie ma zaznaczonego czyszczenia po zamknięciu i ma pamiętać dane wprowadzane w formularzach

Zaawansowane >Hasła >zaznacz - pamiętaj hasła do witryn.

Pozdrawiam

zapamiętywanie haseł jest w zakładce bezpieczeństwo i mam to zaznaczone pyzatym nie pisałem że nie pamięta haseł tylko że mnie wylogowuje :slight_smile:

Jeżeli inne strony nie mają takiej opcji jak forum dp, lub podobnych czyli “Zapamiętaj mnie na tym komputerze”, to niestety po zamknięciu Firefoxa bądź systemu sesja wygasa.

tak wiem ale np: nasza-klasa, opcja ‘zaloguj bezpiecznie (SSL)’ na poczcie WP i naprawdę wiele innych zawsze było zapamiętywanie a teraz nie jest

Zwykły lapsus językowy.Przepraszam i tak wiadomo o co chodzi.A sprawdziłeś czy twoje hasła są w zapamiętanych

hasłach ? Czy podczas logowania gdziekolwiek wyskakuje okienko z zapytaniem czy firefox ma zapamiętać hasło ?

są zapamiętywanie dla nowych witryn tez mam zapytanie tu wszystko jest ok tylko nie wiem czemu zaczęła mnie wylogowywać a nigdy tego nie robiła

a morze wie ktoś które z plików profilu u mnie jest to tu:

C:\Documents and Settings\Mat\Dane aplikacji\Mozilla\Firefox\Profiles\0sq8butk.default

odpowiadają za zapamiętanie hasła bo resztę to sobie już przywrócę

Jesteś zbyt nerwowy, myślisz że to pomoże ? Zadaję ci banalne pytania,one są bardzo pomocne w rozwiązaniu

problemu jak nie przezemnie to przez innych,a więc :

-jakiej wersji firefoxa używałeś przed 3.0.5

-jeśli wejdziesz w -bezpieczeństwo >hasła>klik w zapamiętane hasła-pokarze się lista haseł ,masz tu jakieś hasła?

-jak wejdziesz w prywatność- czy jest odznaczona opcja -zawsze czyść prywatne dane…itd.?

Oczekuję dokładnej odpowiedzi.

  • wcześniej używałem wcześniejszej :slight_smile: czyli 3.0.4 i tak dalej aktualizował na bieżąco

  • tak mam tu hasła wszystkie

  • ta opcja jest odznaczona

Jeśli cały czas aktualizuje się to nie jest dobre rozwiązanie ponieważ używa jeszcze starych katalogów wersji 2…

Wersja nowsza firefoxa 3. powinna być ściągana na czysty profil ponieważ część dodatków z wersji 2…

nie działa pod wersją 3.Dlatego proponuję odinstalować firefoxa wraz z wszystkimi jego wpisami,ale do tego

potrzebny jest REVO uninstaler,po polsku i najlepszy.Jeśli się z tym zgadzasz to do roboty od podstaw.

dobra spoko do 2 to się nie dokopałem z profilami, te są akurat tylko z trojki i wszystko działało elegancko aż przestało (nie po aktualizacji)