Problem z zapisem danych i dwoma katalogami dokumentów(OTL)

Witam mam problem w Documents and Settings stworzył mi się 2 katalog o mojej nazwie z dopiskiem cyfr zresetował mi wszystkie ustawienia kompa do fabrycznych.Czy można jakoś go usunąć i coś zmienić w rejestrze by przywrócić ustawienia z przed tego problemu.

Dodam że użyłem jakiegoś pogramu do resetowania ustawień nie pamiętam już nazwy i po tym stworzył 2 katalog :frowning:

Raport OTL

Raport OTL Extras

Spróbuj może przywrócić stan komputera narzędziem: przywracanie systemu :wink:

No tak ale samo przywracanie nie wraca plików i nadal sie tworzy ten 2 katalog

Na twoim miejscu spróbowałbym dane odzyskać jakimś recoverem i zgrał na powiedzmy pendrive, a następnie zrobił format systemu dla czystego i spokojnego sumienia :wink: + dogłębne szukanie jakiś wirusów. :wink:

No tak by było najprościej:) Ale ile można robić tych formatów.Może w rejestrze jak bym zmienił nazwy profili np tam widziałem np “nazwaUżytkownika-0054738” a mam profil ten co używałem “nazwaUżytkownika” później po wszystkim wykasować ten katalog nazwaUżytkownika-0054738 Czy to coś pomoże ?

Jakie ustawienia masz na myśli ? Nie wiem jakiego narzędzia użyłeś i czy ono nadal jest zainstalowane w systemie. Na pierwszy rzut możesz spróbować wejść do tego katalogu, który utworzył ten program i zobaczyć jakie są w nim pliki, czy w ogóle jakieś są. Jeśli Ci chodzi o dane na pulpicie i z Moich dokumentów, to może one się tam właśnie znajdują, w katalogach takich jak Moje dokumenty, My documents, Pulpit, albo Desktop. Warto poszukać i skopiować po prostu, jeśli miałeś skonfigurowaną jakąś pocztę to napisz z jakiego klienta pocztowego korzystałeś, ewentualnie jakieś inne programy i ich ustawienia.

http://img338.imageshack.us/img338/660/katalog1.jpg

http://img837.imageshack.us/img837/9553/katalog2.jpg

Sprawdź w panelu sterowania, czy istnieje konto o tej nazwie ?

w panelu sterowania kontroli użytkowników nie ma tam tego konta.Wykasować go nie mogę bo stracę znów dane a i tak po usunięciu zacznie znów zapisywać tam dane

Wrzuć logi OTL i Extras według instrukcji podanej tutaj

Logi załączone w pierwszym poście