Problem z zapisem plikow na pendrive

mam pendrive Platinum 2Gb i problem polaga na tym że nie moge zapisac wiecej niż 1.5 Gb. Wyskakuje błąd “Usun zabezpieczenie przed zapisem” tylko, ze nie ma założonego żadnego zabezpieczenia. Przy kopiowaniu np 1,8 Gb jak przekroczy bariere 1,5 Gb krzyczy ze błąd zapisu. Dane które zajmuja mniej miejsca zapisuje bez problemu. O co tu może chodzić? Miał ktos z Was taki problem??

Być może część powierzchni pendrive jest zajęta przez jakiś program rezydentny, ewentualnie źle go sformatowałeś. Mała uwaga - jesteś pewien w 100%, że prawidłowo rozpoznajesz ilość dostępnej pamięci? Wejdź do właściwości pendrive i sprawdź ile system Ci pokazuje miejsca

we wlaściwościach system pokazuje 1.87 Gb i tyle jest dostepne. Formatowałem go kilka razy poprzez pelne formatowanie i nadal to samo

Na pewno formatowałeś go systemem FAT16, dlatego tyle sie marnuje i są ograniczenia

w maksymalnej wielkości pliku. Sprawdź czy możesz go sformatować systemem FAT32.

…czyli wszystko jest w porządku. Do dyspozycji masz dokładnie tyle miejsca ile powinno być

formatowałem go systemem FAT 32. I dalej to samo. Skopiowałem film zajmujący 700 mb i juz dalej nic nie mogłem na niego wrzucic. Przy kopiowaniu kolejnego filmu (700 mb) przy 92 % kopiowania wyskoczyl błąd --> usuń zabezpieczenie przed zapisem.