Problem z zapisem zdjęć w Mozilla Firefox

Witam, od jakiegoś czasu Firefox nie zapisuje mi zdjęć, dokładnie mówiąc po kliknięciu “zapisz” i wybraniu miejsca na dysku daje ok i jednak zdjecie nie zostaje zapisane. Wersja FF najnowsza. Myśle, że któryś z plików operacyjnych FF może jest uszkodzony, ale niewiem który?

Reinstall? :roll:

był i nic nie dał

Reinstall + usunięcie pozostałości po firefoxie (typu ustawienia)?

wiadomo, że jeśli najpierw usunę całkowicie przeglądarke a później zainstaluję to będzie grało, ale mam troche danych w niej i nie wchodzi w gre takie działanie, dlatego jestem ciekaw czy można to jakoś obejść?

Spróbuj na nowym profilu:

Start -> Uruchom -> %ścieżka_do_programu\firefox.exe -p

Jeżeli będzie OK, to znaczy że coś było nie tak albo z prefs.js albo z którymś rozszerzeniem.

Wyłącz wszystkie rozszerzenia i spróbuj zapisać, jeżeli operacja zakończy się sukcesem, to musisz znaleźć rozszerzenie sprawiające problem.

Ok, tak zrobię, a powiedzcie mi, może wiecie, który plik FF odpowiada za automatyczne podpowiedzi np. w wyszukiwarkach, które były wcześniej wpisywane?

mialem ten sam bol przy przejsciu z 1.5 na 2.0

jak masz cos czego uzywasz i chcesz zachowac to mozbackup i uninstall firefox, usun pozostalosci w pogram files i dla danego usera i zainstaluj nowa wersje FX…

PZDR