Problem z zapisywaniem pliku filmowego w Windows movie marker

Gdy mam zrobiony film (projekt) i chcę zapisać go jako plik filmowy To wszystko ok, ale gdy dochodzi do zapisywania, nawet 1% się nie zapisze i już wyskakuje mi taki oto problem. Miejsca na dysku mam i to dużo, pisze że zalecane jest aby posiadać 23Mb wolnego miejsca, a ja mam 9 Gb wszystkie pliki mam, zmieniałem już lokalizacje. Na każdym dysku mam wystarczająco miejsca, a to mi wyskakuje! Wczoraj czy tam przed też robiłem filmik i mi to wyskoczyło, ale jakoś sb z tmy poradziłem. Nie wiem jak chyba samo zniknęło, a teraz to normalnie nie wiem.  Oczyściłem TEMP, próbowałem zmieniać dysk. Nic nie pomaga.

-_-

post-259043-0-94350500-1399665507_thumb.

1.Jak dodawałeś fragmenty filmów do projektu to czy przez przypadek nie przeniosłeś jednego z nich do innego folderu? - najbardzoek prawdopodobne wyjaśnienie

2.Czy zapisujesz film do istniejącego folderu?

  1. Może nie masz uprawnień do zapisania pliku? Uruchomiłeś program jako administrator? Jeśli nie to zobacz czy pomoże.

Ale że jak niby przeniosłem do innego folderu ;p importowałem filmiki do projektu… no ijak mogłem je gdzieś indziej przenieść?

Mam uprawnienia, i zapisuję do dobrego folderu.

Hej,

Sprawdź też, czy pliki nie są osadzone w zbyt odległym folderze, czy nie mają zbyt długich nazw i jakiś znaków diakrytycznych w nazwie. Dodatkowo warto sprawdzić też formaty dodawanych do projektu materiałów video - WMM lubi mieć problemy z plikami avi. Najbezpieczniej dodawać do niego pliki wmv. :slight_smile:

Pozdrawiam,

Dimatheus