Problem z zapisywaniem pliku filmowego w Windows movie marker

(Jakub Kijek) #1

Gdy mam zrobiony film (projekt) i chcę zapisać go jako plik filmowy To wszystko ok, ale gdy dochodzi do zapisywania, nawet 1% się nie zapisze i już wyskakuje mi taki oto problem. Miejsca na dysku mam i to dużo, pisze że zalecane jest aby posiadać 23Mb wolnego miejsca, a ja mam 9 Gb wszystkie pliki mam, zmieniałem już lokalizacje. Na każdym dysku mam wystarczająco miejsca, a to mi wyskakuje! Wczoraj czy tam przed też robiłem filmik i mi to wyskoczyło, ale jakoś sb z tmy poradziłem. Nie wiem jak chyba samo zniknęło, a teraz to normalnie nie wiem.  Oczyściłem TEMP, próbowałem zmieniać dysk. Nic nie pomaga.

-_-

post-259043-0-94350500-1399665507_thumb.

(Email8trash) #2

1.Jak dodawałeś fragmenty filmów do projektu to czy przez przypadek nie przeniosłeś jednego z nich do innego folderu? - najbardzoek prawdopodobne wyjaśnienie

2.Czy zapisujesz film do istniejącego folderu?

1. Może nie masz uprawnień do zapisania pliku? Uruchomiłeś program jako administrator? Jeśli nie to zobacz czy pomoże.

(Jakub Kijek) #3

Ale że jak niby przeniosłem do innego folderu ;p importowałem filmiki do projektu… no ijak mogłem je gdzieś indziej przenieść?

Mam uprawnienia, i zapisuję do dobrego folderu.

(Dimatheus) #4

Hej,

Sprawdź też, czy pliki nie są osadzone w zbyt odległym folderze, czy nie mają zbyt długich nazw i jakiś znaków diakrytycznych w nazwie. Dodatkowo warto sprawdzić też formaty dodawanych do projektu materiałów video - WMM lubi mieć problemy z plikami avi. Najbezpieczniej dodawać do niego pliki wmv. :slight_smile:

Pozdrawiam,

Dimatheus