Problem z zapisywaniem ustawień w Google Chrome 43.0.2357.81

(asziatko) #1

Witam,

Od dłuższego czasu zauważyłem że na przeglądarce Google Chrome wersja 43.0.2357.81 występuje u mnie taki problem jak nie zapisywanie ustawień i pojawia się taki monit jak na screenie poniżej

. Jak otwieram przeglądarkę Google Chrome 43.0.2357.81 to wówczas ten monit jest wyświetlany. Brakuje paska zakładek ulubionych, lokalizacji pobierania plików jest zmieniana na domyślną czyli 

Co jest powodem tego że mimo zainstalowania aktualnej wersji Google Chrome problem występuje z zapisywaniem ustawień po ponownym otwarciu przeglądarki Google Chrome?.

(Atis) #2

Resetowanie ustawień przeglądarki Chrome

(asziatko) #3

Hm… . Coś dalej jest nie tak, po wyczyszczeniu historii i plików cookies programem CCleaner przeglądarka Google Chrome po ponownym włączeniu komputera dalej wyrzuca monit jak w pierwszym poście. I dalej trzeba ręcznie wszystko ustawiać.

(Atis) #4

Wcześniej napisałeś, że po resecie wszystko działa prawidłowo, więc może CCleaner powoduje uszkodzenie profilu Chrome.

(asziatko) #5

Całkiem możliwe że CCleaner powoduje uszkodzenie profilu Chrome.

Wprawdzie w CCleaner można wykluczyć dane pliki ale nie znalazłem co odpowiada za Chrome.

Wcześniej jak pisałem że po restarcie jest wszystko OK to jeszcze nie przeczyściłem systemu CCleaner dopiero później zobaczyłem że problem powrócił.

(Atis) #6

Czy masz najnowszą wersję CCleaner 5.06.5219:

http://www.piriform.com/ccleaner/builds

(asziatko) #7

Atis  miałem starszą wersję CCleaner niż 5.06.5219. Teraz zainstalowałem sobie 5.06.5219 i wszystko widać że jest OK. Po ponownym uruchomieniu nie ma już błędu z plikiem z ustawieniami Google Chrome.