Problem z zaporą po reinstalacji systemu

(Deny93) #1

Witam, mam problem z takim badziewiem i niewiem zkad sie to wzielo i jak to odinstalowac.... ESET sie kluci o ta zapore caly czas a ja po reinstalacji systemu NIC nie sciagalem oprocz aktualizacji i IE7 oraz 8 (wszystko z oficjalnej strony Microsoftu)

112694.JPG

To jest po wyłączeniu zapory systemowej O.o

(Frog) #2

Deny777 , popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

(Chillout) #3

Zapora Ciebie informuje, że masz innego firewalla zainstalowanego.

Instalowałeś Outpost Firewall Pro?

(Deny93) #4

NIEE wlasnie napisalem NIC nie instalowalem ani nie pobieralem! !!

(Chillout) #5

Może ktoś z rodziny to zrobił?

Robisz tak:

Menu Strat->Uruchom->Wpisujesz regedit ->Edycja->Znajdź, znajdź następny->Wpisujesz Outpost i usuwasz tylko co związane z firewallem.

Czyścisz komputer: http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& ... r+2.06.567

Restart komputera i wtedy zobacz.

(hevet) #6

A wykonywałeś czystą instalację systemu łącznie z formatowaniem partycji z oryginalnej płyty?Przypadkiem nie instalowałeś jakieś modyfikacji XP?

(Deny93) #7

Tak Hevet. Pozatym ten komputer tylko ja uzywam :stuck_out_tongue: A jesli chodzi o modyfikacjie to same aktualizacje sie instalowaly...

-- Dodane 02.05.2009 (So) 10:49 --

I nadal to samo! Po usunięciu tego wpisu w rejestrze i wyczyszszczeniu go nadal to samo....

-- Dodane 02.05.2009 (So) 11:36 --

Odświeżam...

(hevet) #8

http://www.agnitum.com/support/kb/artic ... id=1000159

Moim zdaniem coś kręcisz.Zapora sama się nie zainstaluje bez Twojej wiedzy.W aktualizacjach do systemu na pewno też nigdy nie było tej zapory,bo z jakiej racji.Albo instalujesz jakieś oprogramowanie,które przy okazji doinstalowuje jeszcze coś,albo masz,chociaż napisałeś że nie,zmodyfikowaną płytę XP.

(Deny93) #9

To usuwanie ze strony nie pomaga pisze ze niema tam tego folderu, ja dawno sprawdzilem ze w program files NIEMA Augnitum!!

Niewiem jak to usunąć ...

W wyszukaj wpisywalem też wszystko co mogłoby znalezć to cuś ale nic nie znalazłem. Przed chwila przeczytalem na jakims forum ze eset + outpost firewall pro tworzy taki syf ktorego ni jak nieda sie usunąć...

Wirus to też nie jest... a płyta na 101% nie jest w żaden sposób zmodyfikowana tak żeby sie ten szajs instalował!

-- Dodane 02.05.2009 (So) 22:50 --

Czyli co czeka mnie nastepny format!?