Problem z zaporą po reinstalacji systemu

Witam, mam problem z takim badziewiem i niewiem zkad sie to wzielo i jak to odinstalowac… ESET sie kluci o ta zapore caly czas a ja po reinstalacji systemu NIC nie sciagalem oprocz aktualizacji i IE7 oraz 8 (wszystko z oficjalnej strony Microsoftu)

112694.JPG

To jest po wyłączeniu zapory systemowej O.o

Deny777 , popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Zapora Ciebie informuje, że masz innego firewalla zainstalowanego.

Instalowałeś Outpost Firewall Pro?

NIEE wlasnie napisalem NIC nie instalowalem ani nie pobieralem! !!

Może ktoś z rodziny to zrobił?

Robisz tak:

Menu Strat->Uruchom->Wpisujesz regedit ->Edycja->Znajdź, znajdź następny->Wpisujesz Outpost i usuwasz tylko co związane z firewallem.

Czyścisz komputer: http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& … r+2.06.567

Restart komputera i wtedy zobacz.

A wykonywałeś czystą instalację systemu łącznie z formatowaniem partycji z oryginalnej płyty?Przypadkiem nie instalowałeś jakieś modyfikacji XP?

Tak Hevet. Pozatym ten komputer tylko ja uzywam :stuck_out_tongue: A jesli chodzi o modyfikacjie to same aktualizacje sie instalowaly…

Dodane 02.05.2009 (So) 10:49

I nadal to samo! Po usunięciu tego wpisu w rejestrze i wyczyszszczeniu go nadal to samo…

Dodane 02.05.2009 (So) 11:36

Odświeżam…

http://www.agnitum.com/support/kb/artic … id=1000159

Moim zdaniem coś kręcisz.Zapora sama się nie zainstaluje bez Twojej wiedzy.W aktualizacjach do systemu na pewno też nigdy nie było tej zapory,bo z jakiej racji.Albo instalujesz jakieś oprogramowanie,które przy okazji doinstalowuje jeszcze coś,albo masz,chociaż napisałeś że nie,zmodyfikowaną płytę XP.

To usuwanie ze strony nie pomaga pisze ze niema tam tego folderu, ja dawno sprawdzilem ze w program files NIEMA Augnitum!!

Niewiem jak to usunąć …

W wyszukaj wpisywalem też wszystko co mogłoby znalezć to cuś ale nic nie znalazłem. Przed chwila przeczytalem na jakims forum ze eset + outpost firewall pro tworzy taki syf ktorego ni jak nieda sie usunąć…

Wirus to też nie jest… a płyta na 101% nie jest w żaden sposób zmodyfikowana tak żeby sie ten szajs instalował!

Dodane 02.05.2009 (So) 22:50

Czyli co czeka mnie nastepny format!?