Problem z zaporą systemową SP2

Mam problem zapora sytemowa wylonczyla mi sie sama i za zadne skarby nie che sie wlączyc :frowning: a sluzyla mi dobrze probowalem przez rozne spospbu ale czaly cza spjawial sie komunikat, System Windows nie moze wlaczyc zapory systemowej… z gory thx

Polecam przywracanie systemu, a jak nie to reinstalkę sp2 lub całej Windy.

A poaztym robisz błędy ortograficzne [w temacie i w poście].

Hola Hola nie tak szybko.

Nie jesteś od tego aby zwracać komuś na to uwagę.

Nie wyłączyłeś jej przypadkiem programem typu AntiSpy.???

Nie niw wylonczalem jej wogule niczym i nie mialem takie zamiaru wogule pomoze mi tos wrescze czy nie :stuck_out_tongue:

a masz innego firewalla ja mam nortona i podczas instalacji to sie mnie spytał czy ma działac on czy zapora z sp2

nie nie mam zadnego firewall niestesty chyba bede o jakims musial pomyslec jak ten mi sie nie wlączy :frowning:

A wchodziłes w usługi i próbowałeś tam właczyć.

Start>>uruchom>>services.msc

Sprawdz w panel sterowania - narzędzia administracyjne - usługi czy zapora połączenia internetowego jest uruchomiona i ustawiona na automatyczny,jak nie to ustaw ,restart kompa i zobacz.

Ty też - daruj sobie takie uwagi :stuck_out_tongue:

niestety te porady nic mi nie pomogly chyba bede musial pzr instalowac sp2 :frowning:

Albo sam wyłączyłeś lub dałeś zgode albo zrobił to program lub wirus lub firewal został uszkodzony.

Problem w tym gdzie jest wpis blokady lub zmiany, a tego nie znalazłem w sieci.

Zrób scan kompa na szkodniki.

Poczytaj.

http://www.computerworld.pl/news/72079.html

Z uruchom komenda sfc /scannow,włóż płyte XP z SP2 do napędu,po sfc spacja.

Jak nic.

Odinstaluj SP2 i zainstaluj ponownie,co nie znaczy że będzie sukces.

Jak nic.

Zastosuj inny firewal.

Poczytaj co pisze Rebe w poście i zobacz u siebie.

http://www.centrumxp.pl/forum/viewtopic … +systemowa

zainstalowa od poczatku spw i chodzi wsyztko wilke thx

Po mojemu to wychodzi na to, że kolega zainstalował ponownie Service Pack i chodzi wszystko. :slight_smile:

Niniejszym zamykam.