Problem z Zaporą systemu windows, oraz direct3d

Witam.

Mam serv w grze. Wczesniej go stawiałem i było ok. Teraz wchodze i nie moge włączyć [nieraz tak mam] i musze odblokować porty. Wchodze w zapore systemu windows i wyskakuje błąd:

, nie można wyświetlić ustawien zapory systemu windows ponieważ skojarzona usługa nie jest uruchomiona. Czy chcesz

uruchomić usługę zapora systemu windows/udostepnianie połączenia internetowego??’’

Moge dać tak i nie: Jak klikne nie to sie całe wyłacza , a jak klikne tak to wyskakuje:

, System windows nie może uruchomić usługi zapora systemu windows/udostepnianie połączenia internetowego.

i nie wiem co robić

. i teraz wchodze do gry i wyskakuje :expressionless: :

,Could not find any Compatible Direct 3d devices’’ potem jest ok ,lub anuluj. Jak dam anuluj to sie wyłacza a jak dam tak to wyskakuje : this application will now exit.

nie wiem co robić/.

z góry thx.

No ja tak miałem parę dni temu - wskoczył mi jakiś paskudny wirus, który powyłączał Zaporę, aktualizacje automatyczne, antywirusa oraz miałem identyczny jak Ty komunikat. Żadnego nowego programu antywirusowego ani firewall-a nie dało się zainstalować, zabić procesów wirusa itd itp… Cóż, zrobiłem formata, skanery online nic nie pomogły, a w logi mi się nie chciało bawić bo i się nie znam na tym :slight_smile:

Może rzeczywiście jakiś syf.Daj log z hjt(http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?f=16&t=36654).

Przeinstalowywałeś stery do grafy i DirectX’a?