Problem z zaporą systemu windows

witam mam taki problem, otóż nie mogę wyłączyć zapory systemu windows, gdy wchodzę w panel sterowania/zapora systemu windows opcja wyłącz jest na szaro i nie można jej wcisnąć. i jeszcze jedno czy wogle jest sens aby wyłączać ją czy niech sobie będzie,oprócz jej mam Sygate Personal Firewall

czy on wystarczy?mój system windows xp sp2

nie możesz jej wyłączyć bo jest ona już wyłączona.zapewne stało się to podczas instalacji Sygate Personal Firewall.nie możesz mieć aktywnych dwóch firewalli na jednym komputerze

zapora jest włączona bo w opcjach jest zaznaczone’‘włącz’’ i czasami dostaje różne komunikaty od tej zapory jak się gdzieś łączę

Złączono Posta : 12.02.2007 (Pon) 9:50

to da się ją jakoś w inny sposób wyłączyć czy nie?i czy Sygate Personal Firewall jest dobrym firewallem i w zupełności wystarczy

napewno lepszy od zapory systemowej pozatym nie masz czym sie przejmować??? olej ją !!

Tak.

wyłącz usługę Zapora Systemu Windows w usługach.

w jakich usługach gdzie to jest?

Złączono Posta : 12.02.2007 (Pon) 13:52

już wiem jakie usługi, a wy macie ją wyłączoną. a i pod jakim procesem się ona kryje w menadżerze zadań bo chcę zobaczyć ile pamięci mi zjada

Złączono Posta : 12.02.2007 (Pon) 14:02

czy jest wogle sens wyłączać tą zaporę?Czy lepiej mieć ją i sygate czy samego sygate. odpiszcie

Tak i

Jak obie włączone to się gryzą. 1 firewall i 1 antywir.

zarządza nią svchost, dwóch zapór nie należy nigdy stosować na raz.

dzięki za pomoc już wyłączyłem narka