Problem z zarejestrowaniem konta w Windows Live

Witam.

Chciałbym zarejestrować swój email w usłudze windows live. Wszystko się udało tylko teraz gdy włączam MSN wyświetla się komunikat

60820686.jpg

Zrobiłem wszystko jak należy, potwierdziłem maila, jednak email zwrotny nie dochodzi… Robiłem już tak kilkakrotnie.

Poczta jest na @wp.pl

Co mam zrobić pomocy :frowning:

Musisz zaczekać. Albo załóż sobie konto na MSN i będziesz mógł sobie dodać konto z WP do skrzynki hot mail.

tzn jak?? ja chce przekierowac moje poprzednie konto z wp

waderr73 ma rację

Załóż konto na hot mail → z hot mail’a zaloguj się w Windows Live Messenger , a na wp przekieruj na hot mail .

a nie ma mozliwosci abym kozystal z wp wlasnie w programie windows live messanger?

Kiedyś próbowałem przekierować hotmail na gmail i… nie ma takiej możliwości :stuck_out_tongue:

Only hotmail .

ok czyli co mam zrobic… jedynie konto na hotmailu zadziala? :oops:

Tak.

troche to dziwne, bo kolega majac konto na o2 moze bezproblemu sie logowac do wlm

http://login.live.com/login.srf?wa=wsig … &mkt=pl-PL po lewej masz zapisz mnie. Jak już będziesz miał konto i będziesz na stronie hotmail-a to po lewej masz “Dodaj konto” Tam sobie dodaj z WP. A swoją drogą konto na MSN bardzo się przydaje.

A ma konto na hotmail ?

Kolejne potwierdzenie (25 GB ) :wink:

dobra, zalozylem sobie osobne konto na @windowslive.com

ps. skydrive to dobra rzecz jednak wole kozystac z divshare :slight_smile:

pozdrawiam

Ludzie, jaką wy macie totalną niekumkę. Squall2008 się zapytał czemu nie dochodzi do niego mail potwierdzające skrzynkę a Wy mu wywody o konieczności posiadania na hotmail robicie??? Sam szukałem rozwiązania tego problemu bo na WP PO PROSTU TE POTWIERDZENIA NIE DOCHODZĄ !!