Problem z zarządzaniem kontami

Mam taki problem. Komputer po włączeniu automatycznie loguje sie na konto Administratora mimo ,że jest chronione hasłem. Efekt jaki chce osiągnąć to poprostu Wyswietlanie panelu szybkiego uruchamiania przy włączaniu komputera.

Zdaje się, że chodzi Ci o to: wejdź w menu Start > Panel Sterowania > Konta użytkowników > Zmień sposób logowania lub wylogowania użytkowników.

Taki mądry to i ja jestem :slight_smile: Postaram sie jasniej… Mam ustawiony ekran powitalny i on działa np. wtedy gdy sie z jakiegos konta wyloguje i będe chciał przejść na inne wtedy sie wyswietli. Ale podczas uruchamiania komputera się nie wlacza. Windows nie pyta się na jakim koncie się zalogowac poprostu samoczynnie wchodzi na konto Administratora a tego nie chce Jeżeli juz musi na jakies konto wchodizc automatycznie to niech to bedzie gośc albo cos w tym stylu

… wiec czekam na inne pomysły :slight_smile:

A weź odznacz opcję Użyj ekranu powitalnego w tym zarządzaniu kontami, ja tak właśnie mam i podczas uruchamiania pojawia się okienko z prośbą o podanie Loginu i hasła. Zresetuj i sprawdź czy działa.

Też próbowałem dziej się to samo :confused: Administrator włącza się sam z siebie. Z ta różnica że po wylogowaniu mam Okienko do logowania a nie szybki wybór użytkownika :slight_smile:

Start -> Uruchom -> control userpasswords2

a dalej powinieneś sobie już poradzić.