Problem z zasiegiem

Witam a więc mam dwa pytania i prosze o odpowiedz na nie a wiec tak:

1.Od jakos 3 lat mam karte z play oferta na karte. Zawsze było ok z zasięgiem ale przez ostatnie parę miesiecy jest problem, pisze na telefonie ze sa 3 kreski zasięgu a nie mozna sie do mnie dodzwonic,na automatycznym wyszukiwaniu sieci jest gorzej niz jak wybiore ręczną siec i wskaze plusa, pomyslalem sobie ok cos z telefonem, zmienilem karte do innego tel i jest praktycznie to samo moze troche lepiej z tym ze w 1 telefonie czasem nie czytało karty sim i teraz mam pytanie czy problemy z zasiegiem moze powodowac karta sim? czy warto zrobic duplikat karty i ile to kosztuje?

  1. Czy jest jakas inna siec która oferuje tak jak play sms do wszystkich sieci na miesiac? tutaj kupuje za 10zł jakoś nieograniczone smsy na miesiac do wszystkich, z tym ze chciałbym aby było tak ze jak zablokują mi rozmowy wychodżące to smsy dalej działają przez miesiac, bo w play waznosc konta jest na rok i sms mam na miesiac.

uważam że styki między kartą sim a wejściem na karte w telefonie błahostka z 10 zł za polutowanie w serwisie ,jak czasem nie widzi karty… co do zasięgu zależy gdzie otwarta przestrzeń czy budynek .jak stary tel to wymień czasem naprawa nie warta

Dodane 28.02.2013 (Cz) 15:03

duplikat karty w play nic nie kosztuje , pod warunkiem że jest zarejestrowana na ciebie

Dodane 28.02.2013 (Cz) 15:09

heyah 1000 sms za 9 zł lub 3,90 przy doładowaniu za 30 zł

Widać na karcie przetarcia tam gdzie chip. W jakim sensie zarejestrowana na mnie? Karta sim z kiosku kupiona 3 lata temu :slight_smile:

Heyah no tak ale za 30zl :slight_smile: ja duzo pisze sms, tutaj kupie karte za 10zl raz na miesiac kupie pakiet i z głowy :wink:

http://www.play.pl/oferta/play-karta/pl … sci/5.html

Dziesięć dni temu kupiłem starter PLAY fresh za 5 zł. 1 rok ważności konta po każdym doładowaniu.

Wczoraj doładowałem za 30 zł. i mam ważność konta do 2014.02.27.

O SMS-ach nic nie pisze że są tylko na miesiąc ?

U mnie na Nokia 3310 oraz 3510i zasięg jest na maksimum w każdym kącie :slight_smile:

Czasami po włączeniu komórki wybiera T6 (jedna, dwie kreski) a jak poczekam kilka sekund wybiera najlepszy zasięg

z Plusa a najczęściej z IDEA.

Zależy od miejscowości…

pawlik1982-za polutowanie czego 10zl?