Problem z zasilaczami Tracer

Witam, otóż mam problem z zasilaczami Tracer Highlander 550W.

  1. Otóż po podpięciu wszystkich kabli płyta głowna nie ma napięcia

  2. Przy włączaniu następuje sekundowy rozruch i od razu gaśnie i potem nie da się go uruchomić ponownie tylko trzeba odpiąć i podpiąć zasialanie. Dodam iż jest to losowe, ponieważ raz odpali, a raz nie.

I co ja mam z tym zrobić. Zasilacze kupiłem przez Allegro w sklepie internetowym NKK System w Krakowie, i nie wiem do kogo ja mam się z tym zgłosić.

Czarna lista zasilaczy, polecam. widnieje na niej napis TRACER… TO jest śmieć nie zasilacz.

do serwisu, niech oni sprawdzą, Tracer jak Tracer, ale Highlandery to o wiele lepsza seria, nie jest to OCZ czy Tagan, ale nie jest najgorzej. Możliwe jest też ze dostales uszkodzony egzemplarz, lepiej niech to panowie/panie ze sklepu komputerowego/serwisu oblukają

Ile ten zasilacz miał jak go kupowałeś?

to są plusy allegro

skontaktuj się ze sprzedawcą chyba masz jakiś namiar na ten sklep

Z kilkoma zasilaczami?

Obstawiam że trafiłeś po prostu na wadliwy model, albo paczka uszkodziła się podczas wysyłki. Ale jak masz problem z więcej niż jednym zasilaczem to sprawdź czy ta twoja płyta na pewno nie jest uszkodzona.

Otó problem występuje z dwoma zasilaczami i dlatego te błędy ponumerowałem. Testowałem oba na 2-óch różnych komputerach i pojawiają się te same błędy, czyli jeden nie ma napięcia, a drugi ma seundowy rozruch i gaśnie.

Skoro testowałeś je na dwóch różnych zestawach (które jak mniemam na innych zasilaczach działają normalnie) to przecież logiczne jest, że kupiłeś syf, więc nie do końca rozumiem sensu założenia tego tematu. Tracer był i będzie syfiastą firmą, która nawet dobrej myszki wyprodukować nie potrafi, a co tu gadać o zasilaczach - nie bez powodu trafia się na publikowane czarne listy.

Trawa15 ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.