Problem z zasilaczem od laptopa

Siemka, mam pytanie do speców od komputerów. Słuchajcie mam taki problem że co kilka miesięcy psują mi się zasilacze od laptopa. Mam Samsunga już z 3,5 roku. Po roku nawalił mi oryginalny i od tego czasu to chyba to 3-4 miesiące kupuje nowy. Każdy z nich nie był oryginalny lecz adaptery po jakieś 40-50 zł. Problem polega na tym że kay  zasilacz przestawał łączyć i gdy się poruszało końcówkę która jest przy laptopie  i odpowiednio się ją ustawiło to zaczynał działać do momentu aż się nie znów nie przestawiła i znów nie łączyła. Od 3 tygodni mam nowy zasilacz i od wczoraj znów to samo. Jednak teraz już nie wiem co robić bo 3 tyg to już w ogóle jakaś masakra. Może jakiś problem z gniazdem czy co to może być aby nawet miesiąca nie wytrzymał ? Miał ktoś taką sytuacje ? Pomoże ktoś ?

Nowa wtyczka 3zł, gniazdo jakieś 5. Zdalnie ci tego nikt nie zrobi. Weź miernik sprawdź czy napięcie ci spada jak ruszasz kablem, jeśli tak utnij kabel w miejscu w którym ruszałeś i przylutuj nową wtyczkę ( lub ostrugany z plastiku wtyk ) Jeśli to nie wtyczka / kabel to gniazdo - skoro pytasz to idź do serwisu, no chyba że gniazdo masz na kablu a nie płycie głównej.