Problem z zawiesząjącym się sprzętem

Mam duży problem z komputerem jak ino go włączam szczela mi coś w nim i się prawie za każdym raza wiesza czy ktoś może wie co to może być

Jakbyś opowiedział o co chodzi dokładniej, to może byśmy pomogli…

Co proszę?

Kiedy się wiesza, po jakim czasie?

Sprecyzuj pytanie.

no tak pyknie coś tam w nim i za jakiś czas się zawiesza albo natychmiast to zależy co robie jak gre instaluje to zawiesza się odrazu i muszę go resetować nawet szczela tak jak się uruchamia ponownie i czasem w tym momencie też się zawiesza

Proszę o zmianę tytułu na bardziej konkretny.

Użyj opcji icon_edit.gif

ponadto, na forum obowiązuje używanie polskiej pisowni (włączając w to znaki typu ą, ś, ć, ł, ó itd). Zastosuj się proszę do tej zasady i popraw błędy. W przeciwnym wypadku temat może wylądować w koszu.

Mam kompa:

płyta asrock k7vt2

procesor amd athlon 2400

512 MB ram

GeForce fx 5200

napęd DVD

2 dyski jeden 120gb 2drugi 160gb:yumyum: i tyle chyba

dobra panowie niewiem o co wam chodzi mówie tylko moje przyczyny co sie dzieje z moim sprzętem poprostu komp sie załącza chodzi jakieś 15 minut i sie zawiesza niewiem czemu? a niewiem czemu takie to smieszne z tym strzelaniem bo to własnie słysze jest jedno pyknięcie i sie zawiesza i kompa trzeba resetowac i taka jest moja przyczyna kompa :frowning:

witam

zasilacz się sypie ? możliwe

uszkodzony ram ? możliwe

chłoczenie na procesorze nie działa poprawnie wiatrak się nie kręci ? możliwe

może vga i jej wiatrak się nie kręci jeśli jest ?

a może system masz udupiony ?

a może dysk twardy …

jedna z tych możliwości

Witam!

Na początek sprawdz temperatury komputera. Najlepiej sciąg program EVEREST i w nim odczytaj temperatury. Program ten jest dostepny na vortalu.

Pozdrawiam TR.

zasilacz

megabajt mgb-350 s atx

płyta główna 35"C

procesor 49"c

Witam!

Może zajrzyj do środa co tak śmiesznie “strzela” bo to nie jest normalne, jak już znajdziesz zródło owego “strzelania”, prawdopodobnie znajdzie się i przyczyna problemu.

Pozdrawiam TR.

hmm ja miałem coś podobnego a przyczyną była grzejąca się karta graficzna i też był to gf fx 5200 :slight_smile: sprawdź lepiej to