Problem z zawieszaniem sie komputera!

Witam

Mam duży problem z komputerem. Chodzi o zawieszanie się komputera zaraz po właczeniu. Zaraz po tym jak się system załaduje wszystko sie zawiesza i tyle. Pierwszy raz wystąpiło to w trakcie dłuższego działania komputera. Po prostu sie zawiesił. Od tego momentu zawiesza się przy każdym włączeniu. Komputer jest jeszcze na gwarancji wiec oddałem go do sprawdzenia. Oni przetestowalili dysk, Ram, zainstalowali własny system i dla nich sprawa była ok. Po powrocie do domu zauważyłem, że mam na kompie system z serwisu (nie mogłem go aktualizować, nie był aktualizowany), Ale za to wszystko funkcjonowalo 9nie było zwiech). Zainstalowałem swój (oryginalny bo nie po to go kupowałem by korzystać z nieaktualizowanej wersji) i problem wrócił. Nie wiem czy to cos pomoże ale ten problem pojawił sie gdy po zainstalowaniu systemu i sterowników usiłuje pobrac aktualizacje). Komputer dalej się zawiesza zaraz po włączeniu. Działa tylko tryb awaryjny, z którego właśnie korzystam. Proszę o pomoc jesli ktos wie co to moze być.

Konfiguracja Procesor AMD Athlon 63 3000+, Płyta Gigabyte GA-K8NXP9 Ultra, Grafika ATI X 800 GTO, 1 GB RAM TWINMOS, zasilacz 400W Chieftec

Zgłos reklamacje oryginalnego windowsa do sklepu gdzie kupowałes. Wszystko wskazuje na to ze problem tkwi w systemie ktory ty instalujesz.

Niech ci wymienia windowsa i zainsaluj sobie go i powinno byc dobrze :stuck_out_tongue: