Problem z Zmaksymalizowaniem Okienek w Internet Explorer

Cześć!

Od dłuższego czasu mam taki problem jak: wszystkie okienka Przeglądrki Internet Explorer ( wersja 6.0, System Windows XP ) - tylko przeglądając strony WWW uruchamiają mi się w niezmaksymalizowanych okienkach mimo, że poprzednie uruchomienie okienek koncze przy okienku zmaksymalizowanym.

W Rejestrze Systemowym nic nie ruszałem, wyczyściłem historie IE, usunąłem pliki cookie i pliki z folderu Temp, brak wirusów - problem dalej pozostał.

W czym jest problem?. Jak naprawić ten problem żeby okienka uruchamiały się cały czas zmaksymalizowane?. Czy ktoś wie jak temu zaradzić?.

Pozdrawiam

Artur

Na ikone IE PPM(prawy przycisk myszy)/Właściwości/Uruchom no i wybierasz Zmaksymalizowane capture14gw.jpg

x-awier , dzięki za odpowiedz. Ale przyznam że nie mogę znaleśc Uruchom - Zmaksymalizowane. Daje prawy klawisz mysz na ikonce IE, Właściwości i tu koniec, nigdzie w poszczególnych zakładkach nie mam Uruchom. Możesz napisać gdzie znajduje się Uruchom :smiley: ?.

Pozdrawiam

Artur

Wiesz co?Może najpierw zrób skrót na pulpit nie normalna ikona tylko skrót.Przynajmniej u mnie zadziałało dopiero na skrócie. :slight_smile:

o tu :wink:

e71d6d3df3d55c9bm.jpg

x-awier i Myszak zrobiłem tak jak napisaliście - ale problem pozostał bez zmian i okienka otwierają się tak jak otwierały się czyli nie niezmaksymalizowane. I co tu robić?.

Pozdrawiam

Artur

Przepraszam za nieporozumienie.Przystosuje się do uwagi i usuwam moją (możliwe że groźną) poradę.Jeszcze raz przepraszam :frowning:

chyba żartujesz z tą poradą :evil:

Są jeszcze inne sposoby na przywrócenie zmaksymalizowanych okienek IE przy każdo razowym ich otwarciu?.

Pozdrawiam

Artur

Jak masz windowsa bez SP to zainstaluj - jak nie chcesz to tylko reinstalacja IE -

http://www.microsoft.com/downloads/deta … b602228de6

Mam tylko pytanie coś instalowałeś ostatnio?

Gutek2222 , instalowałem ostatnio ( 6 czerwca br ) program CCleaner. Ale to problem miałem jeszcze długo przed tym jak zainstalowałem program CCleaner.

Windows’a XP mam z SP 2.

Pozdrawiam

Artur

A spróbuj rozciagnąć zminimalizowane i zamknać?

Wejdź do rejestru,

HKEY_CURRENT_USER\SOFTWARE\Microsoft\Internet Explorer\Main

usun wpis w prawym oknie “Window_Placement”

Restart kompa, teraz po zaladowaniu otworz IE (beda okienka male),Trzymaj

shift i rozciagaj okno na wszystkie strony do ulubionego rozmiaru, klinij na

linku otworz w nowym oknie i tez rozciag, mozesz dalej klikac i tak

rozciagac.

Jak skonczysz to zwolnij Shift i kliknij w menu Plik /zamknij IE.

Wejdz do opcji folderow >widok >zaptasz zapamietaj wyswietlanie …,

zastosuj.

Możesz również wylaczyc otwieranie na full:

HKEY_CURRENT_USER\SOFTWARE\Microsoft\Internet Explorer\Main

Ciag “FullScreen” zmienic z “yes” na wartosc “no”

oraz

HKEY_CURRENT_USER\Console

“FullScreen”= zmień na 0

lub IE New Window Maximizer - http://www.jiisoft.com/

Piotr P. - pozwolę sobie co nieco dodać w Twoim, jak najbardziej słusznie merytorycznym poście… :wink:

Nie zapominajmy o wartości DWORD: LastCheckedHi, a jak user nie ma tej wartości, to winien sobie ją stworzyć i nadać odpowiednie parametry.

Hasło szukajka -> i mój post w identycznym temacie

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … owane+okna

Waterproof , Piotr P. czy

mam wpisać tutaj jak zaznaczyłem na czerwono to na screen’ie Rejestru Systemowego czy w innym miejscu?. I mam usunąc z tego prawego okna całkowicie ostatni wpis Window_Placement na screen’ie?.

th_34200_Reg.JPG

Pozdrawiam

Artur

Ta wartosc zostaje automatycznie utworzona po zmianie Full Screen = na YES. Nie musisz przytaczac “swoich wypocin” gdyz znam to na pamiec - pisalem o tym kilkanascie razy

wystarczy kuknac w google

asziatko :

Tak, przed modyfikacja zrob kopie tego klucza.

Wszystko już gra z okienkami - wielkie dzięki za pomoc.

Pozdrawiam

Artur