Problem z ZoneAlarm

(Darkos16) #1

Instaluje zonealarm robie reseta i wszsytko dziala dobrze ale zrobilem 3 reseta i teraz nie odpala mi sie zonealarm przstracie systemu i na dodatek nie moge zamknac procesu w menedzerze zadan : zlclient i vsmon wyskakuje mi okienko ze nie mam uprawnien do zamkniecia tego procesu a gdy chce odpalic zonealarma przez folder docelowy to rowniez to samo ze nie mam uprawnien do odpalenia zonealarma chociaz mam tylko jedno konto na kompie> Anyone help! :smiley:

(Spam) #2

Spróbuj reinstalacji programu, zawsze trzeba zacząć od rutynowych czynności :smiley:

Jeśli nie będzie się dało odinstalować, wyłącz automatyczny start programu podczas uruchamiania systemu (Start -> Uruchom -> msconfig ).

(Zs21906) #3

Miałem ten sam problem. Najnowsza wersja chyba ma jakis feler bo to nie perwszy taki przypadek w internecie troche sie na to skarżą. Najlepszym rozwiązaniem jest powrocić do staszej wersji i poczekac na jeszcze nowszą moze wtedy ten bład poprawią

(Darkos16) #4

Tak tyle ze teraz mialbym prosbe zeby ktos wrzucil instalke ze starsza wersja bylbym bardzo wdzieczny szukalem troche na googlach ale nic nie znalazlem ;]

(sdar) #5

Wersję 6.1.744.001 znajdziesz TUTAJ