[problem] zacinajace sie filmy

mam problem zainstalowalem nowy system po formacie (win XP) wydawlo by sie ze wszystko powinno smigac a tu klapa filmy nie dzialaja … obraz sie zacina a glos idzie normalnie … zainstalowalem all playera i sciagnal kodeki jakie mu potzreba bylo i zainstalowalem dodatkowo CCCP codeck pack …

moj sprzet :

Celeron 634MHZ

256 RAMu

geForce II

co mam zrobic zdeby wreszcie obejzec normalnie jakis film prosze o pomoc poprzez gg: 1123271 albo forum ! z gory wielkie dzieki

Może odchudź tego XPka albo zainstaluj jakiegoś 98 bo komp do najmocnienszych nie należy (chociaż powinny filmy śmigać)

Masz stery do karty?

stery od grafiki wlasnie zainstalowalem ale dalej mam problem z synchronizacja obrazu i dzwieku … kumpel ma troche gorszy sprzet ale u niego wszystko ladnie smiga :?

Pewnie kodeki się gryzą. Proponuję odinstalować wszystkie kodeki. Następnie zainstalować All_in_1_6.0.2.2. Podczas instalacji nie update’ować do nowej wersji i wybrać ffdshow (dla wolniejszych komputerów). Kodeki audio zostawić domyślnie zaznaczone i nie instalować VobSuba. Nie spotkałem jeszcze filmu, który na tych kodekach by nie poszedł, są lekkie, nie mulą, nie przycinają. Używałem ich jeszcze na Pentium II 333 MHz, 448 MB Ram, GeForce2 MX 32MB + Windows XP - wszystko zawsze działało cacy.

zrobilem tak jak mowiles ale dalej wystepuje lekkie przycinanie i utrata synchronizacji glosu …

Złączono Posta : 01.10.2007 (Pon) 22:38

co mam dalej zrobic pomocy