Problem zacinającym sie filmem

Oglądając sciągniety z internetu film a konkretnie mecz Barca- real wersja avi obraz zatrzymuje się na sekundę i dzieje się tak co kilka kilkanaście minut. Mecz oglądałem na gom player i ściaglem real alternatiw i lite mega codec. Czy brakuje mi jeszcze jakis kodeków. własnie od wczorej mam zainstalowany windows XP home editon. czy musze jescze coś sciagnąć , zainstalować żeby filmy chodziły idealnie czy to jest kwestia jakości filmu . Problem ten mam z kilkoma filmami i meczami, które ogłądałem przez ostanie dwa dni.

Czy po zainstalowaniu systemu zainstalowałeś sterowniki do podzespołów, konkretnie do chipsetu płyty głównej i do karty graficznej ?

cały system zainstalował mi kolega który prowadzi serwis komputerowy i zaraz w pierwszych zdaniu potwierdził ze wszystkie potrzebne sterowniki mam zainstalowane. Mówił ze najwiecej problemu mial z ich znalezieniem. za podpowiedz dzieki

krzychks76 , odinstaluj wszystkie pakiety kodeków do odtwarzania filmów programem Revo Uninstaller (wybierz tryb “Zaawansowany” i usuń wszystkie pozostałości po kodekach jakie Revo odnajdzie).

Po zakończeniu deinstalacji uruchom ponownie komputer.

Zainstaluj pakiet kodeków FFDShow oraz Real Alternative (dla filmów RMVB).

A skąd pochodzi ten film (mecz)?

Nagrywany z TV czy moze streamingu internetowego?