Problem zainstalowaniem drukarki po wirusach

A WIĘC , po usunięciu wszelkiego syfu niemoge zainstalowac drukarki (która przed tem działała bez zażutu) przy próbie dodania drukarki wyskakuje bład" Niemożna zakączyc operacji. Usługa buforowania wydruku niejest uruchomiona" I niemoge zanic w świecie uruchomic tej usługi. Ma to coś wspónego z plikiem o nazwie " spoolsf" który nawet usunołem z rejestru ( tak mi podpowiedzieły inne strony obeznanane w usuwaniu robali) …pomocy :cry:

Żartujesz sobie? :x

To miał byc dowcip? Wcale nie śmieszny.

Jeśli masz system XP i jak drukarka podpięta USB czy LPT1.

Jak USB odłącz drukarke od kompa.

Odinstaluj wszystko co drukarka,najlepiej programem deinstalującym,folder drukarek ma być czysty,restart kompa.

Z uruchom komenda chkdsk /f i sfc /scannow.Włóż płyte z XP do napędu.Po chkdsk i sfc spacja.Restart kompa i spróbuj instalować drukarke.

UPDATE jeśli XP

Przed instalacją drukarki włącz wszystkie usługi,możesz ewentualnie nie włączać te które znasz.

Niby dlaczego ??

Wystarczy że oczyszczę topic ze zbędnych postów, co niniejszym czynię.

Niemoge uruchomic fukcji chkdsk wyskakuje napis " Program nie moze działąc poniewaz w wolumin jest używany przez inny proces.

mam XP z SP2 i drukarke podpietą pod USB

Zrób to z konsoli jak trzeba.

Jak pójdzie SFC może starczy.

Lektura.

http://www.searchengines.pl/phpbb203/in … opic=14270

Niestety nic nie dało :cry: …chyba został faktycznie chyba format…doczytałem sie już że trzeba załączyc usługe BUFOR WYDRUKU ale jeśli wchodze do usług to tam nieme tej opcji…ma ktoś jeszcze jakiś pomysł?

Weź odinstaluj wszytkie drukarki z komputera . Usuń wszelkie oprogramowanie zwiażane z drukarka i i ponownie zainsataluj drukarke…

Po odinsatlowaniu zrestartuj system i dopiero ponownie instaluj ,

Powinno ci się atomatycznie pokazac wykrywanie drukarki i do insatlacji przystąp. !!

Pozdro

Tak własnie robiłem i nic z tego…może jakims programem do odistalowywania sterowników? znacie takie?

Zostaje opcja naprawy systemu R.

Lub postaw system na świeżo,po uprzednim sformatowaniu partycji systemowej.

Co to zaopcja R prosze jaśniej.

Botujesz kompa z płyty XP z SP2 nie wchodzisz do konsoli odzyskiwania tylko przechodzisz przez licencje i akceptujesz ją i naprawiasz daną instalacje opcja R.

Zostawi twoje ustawienia i dane a naprawi system.

Poczytaj linka którego podałem.