Problem zainstalowaniem systemu na laptopie

Witam,

Jakiś czas temu zakupiłem sobie laptopa firmy Toshiba. Jak wiadomo tak firma dodaje płytkę tz. Nośnik Product Recovery , na której jest nagrany system Windows Vista Home Premium. Oczywiście cały system jest nagrany na laptopie. Ale przejdę do mojego problemu. Chciałem sobie zainstalować inny system od tego co dostałem. A owy system , który to chcę nagrać jest Windows XP. Oczywiście włożywszy płytkę do napędu i cały proces przebiegał prawidłowo. Ukazał się ekran z trzema opcjami tj. Enter=Dalej , R=Napraw i F3=zakończ. Po wybraniu opcji Enter=Dalej powinien znaleść dyski zainstalowane w laptopie ale instalator poinformował , że żadnych dysków nie znalazł. Dodam , że zawsze tak robię na stacjonarmym i nie ma takich błędów raczej nigdy nie miałem. Chciałem jeszcze powiedzieć , że jak instaluję Nośnik Product Recovery to problemu tego nie ma , wszystko się dobrze instaluje i jakoś dysk znajduje. A w BIOS’e jest widoczny dysk , ale to chyba nie ma znaczenia jak używam Nośnik Product Recovery i wszystko przebiega prawidłowo. W czym jest problem, bo nic mi nie przychodzi do głowy jak zainstalować windows xp :?

Tam nie ma systemu, system jak sam zauważyłś jest na twardym na ukrytej partycji. A co do XP to pewnie brakuje mu sterów, ale o tym już było nie raz nie tylko na tym forum.