Problem ze Kartą mastercard STEAM

Witam mam problem ze steam.

Chodzi o to że nie mogę nic kupić na steamie, ponieważ jak wypełnię wszystko pojawia się komunikat :

"Transakcja nie została zakończona. Informacje o twojej karcie kredytowej zostały odrzucone przez firmę kart kredytowych.

Należy pamiętać, iż firma obsługująca kartę może zablokować potrzebne fundusze, ale konto nie zostanie obciążone. Po poprawieniu wszystkich błędów w poniższych danych spróbuj ponownie dokonać zakupu."

wszytko mam dobrze tylko mam wątpliwości co do adresu billingowego. Wpisałem tam ten adres co się podaje do przelewów.

Karta z ING.

Jak ktoś by mógł to napisał wszystko tak jak być powinno(Wzór z podanymi danymi).

Numer rachunku.

Jak napisałem nie wiem zbytnio co to znaczy i skąd to wziąść

na pewno jest to karta kredytowa?

Kartą płatniczą (debetową) nie da się kupować na steamie, a też na ING nazywają ją MasterCard.

Nie łatwiej by Ci było założyć sobie konto w paypal, następnie przelać pieniążki z banku na konto paypala, i płacić z paypala w steamie? Ja tak robię i problemów nie ma żadnych. Nawet lepiej, bo z paypala to mogę płacić praktycznie wszędzie

Sajkros ,

kartą debetową da się kupować na Steam.

Odnośnie komunikatu - wejdź na konto bankowe on-line (ING Direct czy co tam masz) i ustaw limity transakcji bezgotówkowych/internetowych. Zapewne domyślnie było 0zł.

Na Steam podajesz po kolei:

fotka z netu:

paypal.jpg

typ karty/lub PP

imię nazwisko

ulica Abc 3 /4

miasto

województwo

kod pocztowy

Polska

numer tel.

ptaszek przy opcji, że obecnie mieszkasz w Polsce

Billing Address ma dwa pola na wszelki wypadek, jakbyś miał długi adres i chodzi tu o adres jaki masz przypisany do karty.

R.