Problem ze ściąganiem filmików z Youtube w jakości 1080p

Witam

Mam problem ze ściąganiem filmików z Youtuba w jakości 1080p. Żaden program nie pomaga, nawet stronki dzięki którym można pobierać. Nawet bezpośrednio z Youtuba po wpisaniu “-get”. Co najlepsze czasami po odświeżeniu strony pojawiają się filmiki w 1080p, ale zdazrza się to coraz żadziej. Najwyższa jakość to 720p. Nie wiem czy to wina leży po stronie Youtub, czy czegoś innego.

Z góry dziękuje za pomoc.

moze aktualizuj adobe flash player

wszystko jest zaktualizowane, Java, flash player, przeglądarki.

Dlatego też proszę, korzystając z przycisku zmien.gif

W przeciwnym razie, temat trafi do kosza.

próbowałeś różnych wtyczek? może spróbuj Freemake Video Downloader > http://www.dobreprogramy.pl/Freemake-Vi … 20102.html - podczas wklejania linku można wybrać jakość, w tym hd1080. ew. może zależeć od filmiku

jak pisałem wcześniej, próbowałem już chyba wszystkich programów, i w każdym z nich najwyższą jakością do wyboru jest 720p, a oglądać można w 1080p. Pare dni temu jeszcze działała opcja “-get” na stronie youtube, ale czasami trzeba było kilka razy odświeżyć strone, teraz nawet to już nie pomaga.

Dodane 18.10.2013 (Pt) 21:16

a więc tak, co do mojego problemu to chyba rozwiązał się sam, prawdopodobnie Youtube blokuje możliwość ściągania 1080p, albo ze względu na obciążone serwery, albo mają jakiś inny powód. Ogólnie dziękuje za zainteresowanie.

Tak .Blokują już ściąganie w 1080p.Niestety.