Problem ze sciaganiem i aktualizacją programów

Cześć, otóż od około tygodnia mam problem z aktualizacją programów i ich działaniem. Nie moge ściągać z dobreprogramy bo wyskakuje mi błąd połaczenia z serwerem. Mailshare nie chodzi ponieważ wyskakuje błąd aktualizacji i ogólnie wszystkie programy które potrzebują połączenia z internetem rowniez nie działają…Antywirusy także. W ccleaner musiałem przy instalacji zaznaczyć żeby nie aktualizował się

przez internet bo również wtedy nie działał. Oczywśicie ccleaner nic nie dał…Dr Web tez nic nie zmienil…Nie mam pojęcia o co tu chodzi :confused: dodam ze internet chodzi normallnie…Sciaganie prosto z internetu też…tylko na ekino wyskakuje nawet na nowościach: stream not found. Prosze o Pomoc bo nie wiem co począć :frowning: laptop kupiony 2 tyg. temu z windows 8.1, Z góry dzięki za pomoc :wink:

skywalker23, na forum używamy polskich znaków (ż, ł, ć, ś, ą itp.). Proszę wyedytować swojego posta i poprawić co trzeba. Niezastosowanie się do prośby będzie skutkowało przeniesieniem tematu do śmietnika.

Youtube działa normalnie…ekino nie działa i nie wiem nie sprawdzałem innych stron z filmami ale to chyba musi być wszystko powiązane czymś :confused: wylączałem zaporę i też nic nie daje…

sprawdź w panelu sterowania w dodaj/usuń programy czy masz zainstalowany greener web ad.