Problem ze ściąganiem mp3 :(:(:( prosze o pomoc

Cześc wszystkim ! to moj pierwszy post i zarazem pierwszy problem jak narazie .Mianowicie chciałbym ściągać muzyke z portalu mp3 na wp , ściągnąć i odtworzyć.Mam komputer po formacie , wcześniej było dobrze i muzyka otwierała mi się w winampie ,a teraz w windows media player , a ściągnąć wogóle nie mogę .Prosze kogos jak zrobić zeby móc słuchac w winampie muzykę ( odsłuchiwać ) no i normalnie zgrywac nie pojawia mi sie to okienko zgrywania, tylko co chcesz zrobic odtw/śćiąg… cały czas ten WMP .,a chciałbym by sie otwierało w winampie

pozdrawiam i czekam na waszą pomoc :frowning:

Hm… ja to robilem tak ze podczas instalacji winampa mozesz sobie zaznaczyc zeby wszystkie pliki muzyczne byly otwierane w winamp-ie. W tej sytuacji wejdz w jakikolwiek folder nastepnie na gorze masz paski plik edycja… narzedzia. nacisnij na narzedzia nastepnie opcje folderow a nastepnie typy plikow. tam mozesz sobie wybrac jakim programem dany plik ma byc otwierany. Mam nadzieje ze Ci jakos pomoglem hehe Ja sam mam teraz problem z wiruchem :slight_smile:

Weż prawym przyciskiem myszy na jakiś plik mp3 - i tam bądzie “Otwórz za pomocą”. Jak wybierzesz program i zaznaczysz pod spodem aby otwierać ten rodzaj plików tym programem to będzie gites.

coś nie tak zagubiłem sie , tam zrobiłem to pokolei i dupka ze tak powiem , musiałem napisac w zaawansowanych nazwa akcji itp…dziwne

Złączono Posta : 18.08.2006 (Pią) 23:08

nie pojawia mi sie otw. za pomocą tylko otw. w nowym oknie lub otw. łącze i wyskakuje windows media player,gggrrrrr

No to jak dupka to otwórz w nie Operze i zobaczysz tam eksplorera windows w systenie WinXP - w którym jest jak piszę.

angielska wersja opery niestety:):):slight_smile: kurde myslałem ze juz bedzie okey a jak nie jedno to drugie:)

po kolei

1.Otwierasz jakikolwiek folder

2.Wybierasz narzedzia

3.wybierasz opcje folderow

4.zaznaczasz pliki audio, mp3, wave itp

5.cieszysz sie z korzystania winamp :slight_smile:

wiecie co wam powiem???:):):):)dupka nie robota:):):):heh powaznie nic sie nie zmieniło

Odznacz w WMP wszystkie pliki i zainstaluj jescze raz Winampa (nadinstaluj na tego co masz) zaznacz tam przy instalowaniu aby skojarzył wszystkie pliki.