Problem ze sciaganiem plikow firefoxsem

Mam problem ze pobieraniem plikow doc. Pojawia mi sie taki komunikat :

Plik C:\DOCUME~1\Basia\USTAWI~1\Temp\form_STAZ_2010.doc nie może zostać zapisany, ponieważ nie można zmienić zawartości tego katalogu. Należy zmienić właściwości katalogu, a następnie spróbować ponownie lub wybrać inny katalog docelowy.

Czy kto moglby mi wyjasnic jak nalezy to zrobic? :slight_smile:

Zmień miejsce zapisywania ściąganych plików.

Menu Narzędzia w Firefokxie - Opcje - Ogólne - i ustaw “Pobierane pliki zapisuj do… np. pulpit”

Dzieki za odpowiedzi.

Hmmm komunikat ten pojawia mi się niezaleznie od tego, co mam ustawine w Narzędziach w Fierfoxsie. Zmieniłam sobie żeby zapisywał mi pliki na pulpicie, miejsca tez jest wystarczajaco duzo, zeby mogl to zapisac. Moze jeszcze jakos inaczej moge zmienic katalog docelowy?

Dodane 16.12.2009 (Śr) 16:00

Pojawia się też coś takiego po wystapieniu błędu.

Zmień powiązania dla tego typu pliku w preferencjach.

Czy ktoś wie o jakich preferencjach mowa?

Prawdopodobnie dany rodzaj pliku przy otwieraniu ma ustawione otwieranie programem, który nie jest do tego przeznaczony. Kliknij prawym klawiszem myszki na taki plik i wybierz “zapisz element docelowy jako…” Ewentualnie podaj link to strony z której ściągasz to u siebie sprawdzimy.

ornetka , na forum obowiązują zasady pisowni języka polskiego, włącznie z polskimi znakami diakrytycznymi. Proszę poprawić swoje posty. W przeciwnym razie temat może polecieć do kosza.

Super dzięki ! zadziałało :slight_smile: