Problem ze ściąganiem plików

Witam!

Na początku zaznaczam kompletny laik ze mnie jeśli chodzi o komputer i wszystko co z nim związane.

Mój problem jest następujący:

od jakiegoś czasu komputer w ogóle nie ściąga plików z internetu, wyświetla mi się za to urocza siwa ramka z napisem : “program internet explorer nie może otworzyć tej witryny internetowej. żądana witryna jest niedostępna lub nie można jej znaleźć. spróbuj ponownie później.”

Nie wiem, czy to ma jakieś powiązanie ze sobą, ale od dłuższego czasu nie mogę oglądać filmików na youtubie. W miejscu gdzie powinien być filmik jest białe puste miejsce…

A, i fotka.pl też mi nie wchodzi…

pomocy?

Temat świetnie zatytułowany, Twój nick jest bardzo twórczy, więc zmień przeglądarkę na inną.

log

przeskanuj kompa

skanery online

jaka wersja IE?

Według Ciebie na jaką?

W dniu 24.05.2008 , o godzinie 20:52 został dopisany post przez szukampomyslu

Wersja 6.0

Np. Mozilla Firefox

pytanie do enter6, ale wysuwam swoje propozycje

według mnie IE7 lub najnowsza Opera nie powinny sprawiać problemów

polecam też Avant Browser

Ja mam opere i nie narzekam albo firefox - kto co lubi

szukampomyslu , zmień tytuł “Nie, w ogole nie potrzebuje pomocy ^^” na konkretny …inaczej temat ten poleci sprawdzić co tam w śmietniku słychać.

no to oczywiste, że najpierw aktualizuj do IE 7, a później wybierz cos z przeglądarek podanych. Chyba, że Win nielegalny lub nie Xp

Podobnie, ale korzystam z Firefoxa - nie narzekam, ale także Opera będzie dobra.

szukampomyslu , przydały by się logi z HijackThis.

Przeglądarka zmieniona na Mozilla Firefox, jest wszystko tak jak być powinno (nareszcie!)

Dzięki serdeczne za pomoc! :slight_smile:

Więc - zmień przeglądarkę (od siebie polecam Firefox) ściągnij do niej Flasha i inne tego typu wtyczki (FF jak będzie potrzebował jakiejś wtyczki to wyświetli odpowiedni komunikat) i zainstaluj sobie kodeki bo wina moim zdaniem leży bardziej po stronie braku kodeków niż przeglądarki, jednak nie zmieni to faktu, ze FF jest zdecydowanie bezpieczniejszy od IE.