Problem ze ściąganiem przez eMule

Posiadam eMule w najnowszej wersji. Ostatnio jednak mam problem z serwerami. Gdy klikam na te najlepsze to pisze, że są wyłączone. Teraz znikły. Problemy z wyszukiwaniem plików się z tym wiążą. Uaktualniałem serwery ale to nic nie pomogło. Proszę o pomoc.

Firewall nie blokuje połączenia?? Niedługo to i tak w ogóle nie będzie takich serwerów bo się biorą za piractwo i to ostro.

Można spytać, które uważasz za najlepsze serwery, tzn. w jakie klikasz?? Czy w Kad podłączasz się normalnie??

Ja klikam w Razorbacki. Po za tym w sieci Kad wszystko OK.

Kad? A jak to sprawdzić. Ja też klikałem w Razorbacki, Saugstube, eDonkey. Zawsze super były. A teraz nie mam żadnych. Niec nie wyszukuje. Odinstalowałem, przeczyściłem rejestr i nic. A firewall nic nie blokuje:( Dalibysmi mi screeny z waszych ustawień. I paczkę z serwerami. pawel.ciacho@gmail.com

Co do servów klik.

Co do configu to ja mam tylko w firewallu ustawione żeby zezwalał i już…

Z tego co widzę, to jest tylko jeden Razorback :slight_smile: ja polecam www.UseNeXT.to (ten mnie nigdy nie zawiódł).

a z jakim portem na końcu?

Zakładka Kad, klik na Podłącz i sprawdzasz, czy się podłączy. PawelekCIACHO nie wiem o co z tym portem chodzi…

Zaktualizuj plik server.met wpisując taki adres:

http://ed2k.2x4u.de/qjdo033w/min/server.met

I nic. Jestem załamany. Nie wiem co robić.

A w wersji 0.48a było wszystko w porządku??

Ja też od dwóch dni mam problem z serwerami nie mogę się połączyć z rzadnym. Aktualizuje z http://www.server-list.info/. Jeszcze kiedyś ściągało mi się pięć serwerów a teraz tylko trzy z zaporą jest wszysko ok poprostu nic nie robiłem a potem nagle przestalo działać.

mb2707 , jaka wersja eMule?? Widzę, że dużo osób ma problem z serwerami po aktualizacji do 0.49a, tak więc na razie porada jest taka: trzeba wrócić do starej wersji … (chociaż u mnie jest wszystko w porządku).

uTorrent działa - polecam, a do muzyki BearShare…

Też miałem taki problem, przeszedłem na torrenty i jest lepiej…

Mam v.0.48a jestem na starej cały czas