Problem ze ściąganiem rapidshare

(lubelmar) #1

Witam,

w RS wyskoczył komunikat ze pobieram jakis plik. Pod router podłączone sa 2 komputery, na drugim nikt nic nie sciaga. Czy mimo rotera RS widzi IP kablówki ? Czytałem wiele watków, jak sobie poradzic, ale usuwanie cookie itp nie pomaga.

(Siekacz194) #2

A internet to sieć osiedlowa czy neostrada albo netia ?

(lubelmar) #3

Kablowka Aster w Warszawie

(Siekacz194) #4

Prawdopodobnie ktoś ma takie samo ip jak Ty na tej kablówce. Dlatego musisz odczekać aż ten "ktoś" zakończy pobieranie i wtedy Ty będziesz mógł downloadować :wink:

(antiferno) #5

wtedy miałby zawiadomienie o konflikcie IP ;]

Raczej cała sieć lub jakiś rejon ma to samo ip zew ; P

Tak więc czekaj do konca , odświeżaj strone i dawaj ściąganie zanim znów ktoś ci sie wbije ;]

(lubelmar) #6

czyli cierpliwość najlepszym lekarstwem :wink: dzieki, temat zamkniety

(Moja Poczta7) #7

Ale tak nie powinno być, nie po to płacisz za internet aby mieć jakieś ograniczenia nałożone przez usługodawce (w tym przypadku jest to wspólne IP).

(olmeca) #8

Kup konto na RS i po problemie

(system) #9

być może jest różne IP ale bramka jest taka sama - też tak miałem - są 2 wyjścia:

zmiana dostawcy internetu

kupienie konte premium

Ja wybrałem to pierwsze a teraz i tak jade na premiumie i jest git - żadnych ograniczeń, net 50mb/s :slight_smile:

(Siekacz194) #10

A najlepiej to zapytać firmę u której masz internet czy nie można wykupić stałego ip. Koszt najwyżej 5 zł. :wink:

(lubelmar) #11

zdaje sie, że mam teraz poprostu wewnętrzne IP. Czyli jak zmienie na zewnętrzne to powinno być lepiej? czy tak?