Problem ze ściąganiem rapidshare

Witam,

w RS wyskoczył komunikat ze pobieram jakis plik. Pod router podłączone sa 2 komputery, na drugim nikt nic nie sciaga. Czy mimo rotera RS widzi IP kablówki ? Czytałem wiele watków, jak sobie poradzic, ale usuwanie cookie itp nie pomaga.

A internet to sieć osiedlowa czy neostrada albo netia ?

Kablowka Aster w Warszawie

Prawdopodobnie ktoś ma takie samo ip jak Ty na tej kablówce. Dlatego musisz odczekać aż ten “ktoś” zakończy pobieranie i wtedy Ty będziesz mógł downloadować :wink:

wtedy miałby zawiadomienie o konflikcie IP ;]

Raczej cała sieć lub jakiś rejon ma to samo ip zew ; P

Tak więc czekaj do konca , odświeżaj strone i dawaj ściąganie zanim znów ktoś ci sie wbije ;]

czyli cierpliwość najlepszym lekarstwem :wink: dzieki, temat zamkniety

Ale tak nie powinno być, nie po to płacisz za internet aby mieć jakieś ograniczenia nałożone przez usługodawce (w tym przypadku jest to wspólne IP).

Kup konto na RS i po problemie

być może jest różne IP ale bramka jest taka sama - też tak miałem - są 2 wyjścia:

zmiana dostawcy internetu

kupienie konte premium

Ja wybrałem to pierwsze a teraz i tak jade na premiumie i jest git - żadnych ograniczeń, net 50mb/s :slight_smile:

A najlepiej to zapytać firmę u której masz internet czy nie można wykupić stałego ip. Koszt najwyżej 5 zł. :wink:

zdaje sie, że mam teraz poprostu wewnętrzne IP. Czyli jak zmienie na zewnętrzne to powinno być lepiej? czy tak?