Problem ze ściąganiem z uTorrent

Witam, tak jak w temacie mam problem ze sciaganie przez utorrent. Moje łącze to 512kbit/s. łącze się przez KDLink. Usługodawca zapewnił mnie, że mam odblokowany port 5202 ale to i tak nic nie daje ;/ prędkość przy sciaganiu wynosi 1-2 kb/s. Jakby ktoś mógł powiedzieć co mogę zrobić żeby zaczął mi działać z większą prędkością. Dodam, że próbuje ściagać pliki z jak najwiekszą ilością peerów i seedów. Przy ściaganiu plików z internetu prędkość wynosi 30KB/s. Pozdrawiam i czekam na Waszą pomoc.

Wyłączaj Skype etc.

A co ściągasz ;> ??

Nie mam włączonych żadnych programów tego typu, na razie nic bo z taka prędkościa plik 500mb bym ściagał chyba z 2tygodnie ;/

Spróbuj ściągnąć ze wstawki, gdzie jest jak najwięcej seedów i jak najmniej peerów.

Nic nie pomaga ;/ dodam, że mam zaznaczone zielone kółeczko z haczykiem ze prędkość jest b. dobra ;/

Ustaw nielimitowaną prędkość pobierania, minimalną 1kb/s wysyłania, maksymalne wykorzystanie łącza i wysoki piorytet :stuck_out_tongue_winking_eye:

j.w i jak ściągasz z torrenty.o** to się nie dziw.

Spróbuj ściągać z prywatnych trackerów. megatorrent.** czy polishleech.***

zrobilem jak powiedzieliscie ale dalej to samo ;/ a ściągam z btjunkie.*** i wybieram pliki z jak najwieksza iloscia seedow i peerow.