Problem ze ściąganiem

Witam serdecznie

Mieszkam w Anglii i mam internet BT łącze 2.2mb/s

Gdy ściągam np z microsoftu jakies programy to ściągam z prędkościa 250kb/s - co jest moją maksymalną prędkością>

Ale gdy chce ściągnąc np torrenta z probramu BitLord lub BitComet mój transfer odgranicz się jedynie do 20kb/s

Czy wie ktośw czym może tkwić problem i jak go naprawić??

Z góry Wielkie dzięki

Pozdrawia

hmmm slabe zrodla w torrencie…poszukaj lepszego dojscia z wieksza iloscia zrodel

Złączono Posta : 04.03.2006 (Sob) 11:29

zobacz czy nie wlaczyles ograniczenia transferu w programie

zainstalowaleom oba programy i nie zmienialem nic w ustawieniach

a wybierając torrenta na co musze zwrócić uwagę? wiem ze coś z seedami i peerami ale jakie wielkosci to juz nie wiem

seeds - uzytkownicy wysylajacy dany plik

peers - uzytkownicy pobierajacy dany plik

czyli msusisz wybierac takie pliki kotre maja najwieksza liczbe seedow a najmniejsza liczbe peerow

aha no mniej wiecej rozumiem ale zadko sie trafia zeby seedow bylo wiecej niz leechów

a mógłby mi ktoś jeszcze pomóc z ustawieniem optymalnych opcji programu bitcomet lub bitlord?

po instalacji nic nie zmieniaj i te ustawienia sa dobre :slight_smile:

:arrow: http://www.searchengines.pl/phpbb203/in … opic=39891

dzieki ^^ juz zaczyna sie cos dziac z moim laczem;)

seeds :arrow: userzy posiadający plik w całości

peers :arrow: userzy posiadający nie pełny plik

G… prawda :stuck_out_tongue:

pobierasz zarówno od sedów jak i perów i im więcej jednych i drugich tym lepiej 8)

Jeśli już temat jest o problemach ze ściąganiem,napiszę o swoim problemie…

Nie zmieniałam nic w ustawieniach…wczesniej nie miałam zadnych problemow ze sciaganiem,ale…3 dni temu zaczęlam sciagac film…w 1 noc sciagnelo mi sie 98 % a teraz juz w ogole nie idzie…ani sie nie wysyla ani nie sciaga…czym to moze byc spowodowane :expressionless:

ale jakim programem sciągasz :?:

Najprawdopodobniej niską liczbą źródeł lub ich brakiem.

Ściagam Bitcometem-srednio sie na tym znam :P,ale wyswietla się… 1/23[1/87] seedow,stosunek U/D 0,4 ,wskaznik 100 %…

Polaczych seedow-1 na 1 mozliwy ,a peerow 10 z 72…

Im więcej części masz, tym trudniej jest znaleźć osoby posiadające brakujące Tobie fragmenty. To dlatego ściąganie zwalnia lub nawet zatrzymuje się kiedy zostaje juz kilka procent. Poczekaj i bądź cierpliwa, a zobaczysz, że wcześniej czy później otrzymasz brakujące fragmenty (o ile jest przynajmniej 1 seed)