Problem ze sciaganiem

Mam problem ze sciaganiem programow z tej stronki. Jak klikam na link to sie nic nie dzieje. Jak wybieram zeby otworzylo sie w nowym oknie to pojawia sie okno po czym wyskjakuje blad i mowi on ze sa problemy z ta strona w sieci Web…Taki blad pojawia sie czesciej i na innych stronach. Moze to on powoduje niepoprawne dzialanie tej strony??

a o jakiej stronie muwisz ?

Mam na mysli te strone na ktorej sie aktualnie znajdujemy czyli http://WWW.DOBREPROGRAMY.PL

Jest to problem który występuje u paru osób. Musisz mieć gdzieś włączone blokowanie wyskakujących okienek. :smiley:

Bo jest to zrobione na java script. :?

moze tez być problem jak ma się zainstalowany dodatek Sp 2 do windows xp wtedy trzeba recznie dać pozwolenie aby system pobrał plik

Jak mogę wyłączyć to blokowanie wyskakujących okienek???

Nie mam SP2

Tu masz opis

:arrow: http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … 9121#79121

Update:

A nie używasz czegoś innego do blokowania tych okienek.???

klikam na narzedzia i tam nie mam czegos takiego jak BLOKOWANIE WYSKAKUJACYCH OKIENEK. Moj firewall to Kerio Personal. Nie mam SP2. Jak klikam prawym i wybieraz zapisz element docelowy jako… to wyskakuje blad i ze mam sprobowac pozniej. :frowning: :frowning: :frowning:

Jakieś programiki. Jakiej przeglądarki uzywasz, ewentualnie nakładki Avant Browser. Ona ma tez tą opcję. :smiley: Jave masz oczywiście zainstalowaną. :?

Uzywam Internet Explorer. Nie mam zadnych nakladek. Chyba. bynajmniej ja nic nie instalowalem.

A co jeszcze moze blokowac?

Może używasz Anty spy. Tam masz możliwość wyłączenia Java scrit i blokowania popupów. :?

Glupio mi pytac ale co to jest ten ANTY SPY??

ja mam tylko Kerio i NOD 32

Anty Spy to taki programik do włączania lub wyłączania wielu funkcji w windows. :smiley:

anty.jpg

On jest pewnie przy SP2. A ja nie mam SP2. I dalej nie moge sciagac plikow z tego vortalu :frowning: :frowning: :frowning:

Nie to osobny programik który możesz sciągnąć z internetu, ale jak go nie masz to zapewne nie on jest winowajcą. Nie będę zgadywał co ty tam masz na swoim kompie popatrz na swoje programy w tej chwili uruchomione czy przypadkiem coś nie blokuje tych okienek lub java script. Sprawdz wszystko od firewalla kerio do paska google toolbar jeżeli taki masz. :smiley:

lazikar jestes wielki. To firewall byl winien

dzieki co ja bym bez Ciebie zrobil! !!

Wszystko jasne - zamykam,

Zbędne posty poszły do kosza