Problem ze ściąganiem

witam. w sobotę zainstalowałem sobie windowsa ponieważ miałem dziwny przypadek: gdy miał mi się uruchomić windows(przejść do pulpitu) do mi sie komp resetował). gdy zainstalowałem go nie moge ściągać przez torrenty oraz bearshare, chociaż przed instalacją ładnie wszystko szło. ściągać moge przez ares lub ze strony. posiadam internet radiowy. czy moge mieć coś z kompem że mi sie przez to akurat ściągać nie chce? czy może ludzie z firmy od internetu mogli zablokować np. torrenty(próbowałem przez utorrenta i azerusa i nie chce mi się z żadnym seedem lub peerem połączyć, a w bearsharze połączyć z siecią gnutella)?

dzięki za pomoc

jesteś pewnie za firewallem…

nie mam żadnego firewalla ani antywirusa i mam odznaczone “chroń mój komputer…”

to może masz wirusa :stuck_out_tongue:

wirusów raczej nie ma, powiem tak: stało mi się tak

więc zainstalowałem windowsa a że miałem z sp2 to go zainstalowałem i miałem to samo, więc myślałem że to wszystko przez sp2, dlatego zainstalowałem znowu xp pro bez niczego i nadal mam ten sam problem. macie jakieś inne pomysły???

Administrator sieci pewnie przyblokował tobie programy p2p. W sieciach osiedlowych (szczególnie radiowych) użytkownicy tych programów mogą całkowicie zablokować łącza i takie działanie administratora jest zrozumiałe.