Problem ze sciagnieciem burn avare free

chcialam sciagnac program do nagrywania plyt (burn avare free), ale kilka razy otrzymuje taki komunikat:

Error 503 - Service Temporarily Unavailable

This error means that the web server is currently unable to handle your request due to a temporary overload.

Please try to reload the webpage in a few seconds.

If you are the webmaster of this website and you see this error often please contact your web hosting company support for more information.

Dzieje sie tak pierwszy raz od kiedy korzystam z dobrychprogramow, wiec nie wiem czemu i co robic??

Ja pobrałem z:

http://www.majorgeeks.com/BurnAware_Free_d5839.html

i wybierz jeden z mirrorów.

Strona producenta jest od kilku dni nieosiągalna.

Błąd 503 - Serwis tymczasowo niedostępny

Ten błąd oznacza, że serwer internetowy jest obecnie w stanie obsłużyć żądania z powodu chwilowego przeciążenia.

Spróbuj odświeżyć stronę internetową za kilka sekund.

Jeśli jesteś webmasterem tej witryny i widzisz często ten błąd należy skontaktować się z firmą hostingową wsparcia, aby uzyskać więcej informacji.

A próbowałeś z domowej strony programu?

Akcelerator bez problemu pobiera plik, więc wszystko jest OK :slight_smile:

Poza tym przecież jest opcja “zgłoś niedziałający link” :slight_smile:

A po co ma zgłaszać i śmiecić w panelu administracyjnym vortalu, skoro link działa prawidłowo ??

Nie każdy dysponuje menedżerem pobierania (rozumiem że może zainstalować ale jaki ma sens ściąganie programu tylko po to, aby ściągnąć inny program?). Link powinien działać także w menedżerze wbudowanym w przeglądarkę.

Przed sekundą sprawdzałem…pobiera się bez żadnego problemu w “klasyczny” sposób… :slight_smile: