Problem ze sciągnięciem simlock`a z Blackberry 8830 we

Bardzo proszę o pomoc .Dostałem w/w model pochodzący z U.S.A na sieć Verizon.Po długich męczarniach udało się mi go ożywić i wgrać PL menu.jednak nie mogę sobie poradzić ze zdjęciem simlocka.Na wyświetlaczu widać komunikat niewłaściwa karta sim. Podobno przydatny jest program MML1.8.1.3,tylko nie mogę go znikąd wziąć,ani w jakikolwiek sposób wygenerować kodu zdejmującego simlock.Bardzo proszę o pomoc.

Dodane 25.12.2009 (Pt) 13:49

odświeżam ;]

hubert283 ,

Poczytaj Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Witam. W końcu udało się mi uporać z tym problemem .Może komuś pomogę.Polecam program BlackBerry Desktop Manager.Dzięki niemu wgramy polski soft,który trzeba poprostu sciągnąć z interentu. Do odblokowania simlock`a polecam kody z ebay. Użytkownik smart-locker generuje kody za około 4 ,5 dolara/działa świetnie/ a w Polsce w serwisach ,jeśli sobie wogóle poradzą to koszt całego zabiegu to około 200 zł. Pozdrawiam :smiley: