Problem ze sformatowaniem win XP SP2

Mam problem za sformatowaniem dysku z systemem po włożeniu dyskietki startowej podczas uruchamiania w dosie dyskietka próbuje coś czytać ale sie nie uruchamia i kończy sie na czarnym ekranie z mrygającym kursorem.POMOCY! !!

Powodów tej sytuacji może być kilka np. problem z przetwarzaniem pliku autoexec.bat, problem z plikami systemowymi *.sys na fdd, problem z samą dyskietką, co tu mówić… masz możliwość stworzenia takiej dyskietki ?? Jeżeli nie to podaję stronę http://www.bootdisk.com/ znajdziesz na niej “gotowce”, wystarczy tylko rozpakować na fdd.

PS. Możesz użyć alternatywnych rozwiązań, na format.exe świat się nie kończy.

czemu startujesz z dyskietki?? wystartuj z płytki z win xp

z płyty już próbowałam po zainstalowaniu na nowo systemy i sterów do płyty grafiki i muzyki użycie procka skacze na 100% i nic mi ten format nie dał.

A czy myślisz, że jak dokonasz “formata” z pod dyskietki to coś to zmieni?

może zamiast formatować i formatować i … poznasz przyczynę obciążenia procesora? Wystarczy się dowiedzieć jaki proces powoduję 100% obciążenia i wtedy usunąc przyczynę.

A jak to zrobić?? :smiley:

A skąd wiesz, że procek jest obciążony w 100% ? W jakiś sposób chyba to sprawdziłaś.:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

alt+ctrl+del i sprawdź jaki lub jakie procesy obciążają procka.

Mam jest to plik swdsvc.exe

wyłącz spyware doctora

znalazłem na innym forum

pewien forumowicz Farmazon taka ksywka! !!

Usunęłam tego spyware doctora i sie poprawiło. Wielkie dzięki za pomoc. :smiley: =D>