Problem ze skalowaniem ekranu

Cześć mam problem ze skalowaniem ekranu, po prostu mam w panelu nvidii tą opcje na szaro i nie mogę tego zmienić. Karta graficzna to gtx 1060 6gb, a monitor to LG MP59G-P jeśli to ma jakieś znaczenie. Potrzebuję tego do rozciągnięcia czarnych pasków w cs’ie w rozdzielczości 4:3. Kolega na tej samej karcie i monitorze nie miał tego problemu. Próbowałem też to rozciągnąć jakimś programem ale zmieniał mi tylko rozdzielczość na pulpicie a w grze zostawało tak samo. Czym może być to spowodowane, że nie mogę zmienić tej opcji? Dokładniej tak to wygląda

. Byłbym bardzo wdzięczny jeśli ktoś by potrafił mi z tym pomóc. Aktualizacja sterowników i szperanie w ustawieniach monitora też nie przyniosły skutków i nie wiem już co robić.

Zmień monitor!

Przecież to jest jakiś popaprany pomysł :wink: Skoro masz szeroki monitor, to dlaczego ustawiasz sobie kwadratowe proporcje ograniczając tym samym szerokość widzenia, a następnie jeszcze zniekształcasz wszystko co jest wyświetlane na ekranie sztucznie go rozciągając z powrotem do natywnej rozdzielczości ekranu? :smiley: Kolejne CS-owe zabobony jak 500 FPS? :joy:

No cóż wiele osób tak gra, w tym moi znajomi i po prostu chciałem spróbować ale teraz bardziej irytuje mnie fakt, że nie mogę zmienić tego w panelu nvidii. Po prostu wydaje mi się to dziwne? Dlatego szukam kogoś kto miał taki problem i jak go rozwiązał albo po prostu wie dlaczego tak się dzieje.

a zobacz czy nie masz włączonej funkcji freesync w monitorze,wylacz i powinno odblokowac panel Nvidii