Problem ze skanerem Canon PIXIMA MP540

Witam. Tytuł tematu może i nie jasny, ale zaraz postaram się sprostować. Otóż, mam mały problem ze skanerem, i w pomocy technicznej producenta urządzenia znalazłem opcję, która pozwoliłaby mi rozwiązać problem. Do rzeczy. Czy ktoś mógłby mi podpowiedzieć, gdzie mogę znalesć ustawienie, aby mieć więcej “urządzeń” do wyboru, w tym przypadku skanerów. Chodzi mi o takie coś jak np. przy drukowaniu w Wordzie dokumentów, jest wyświetlane parę opcji drukarek, pomimo że zainstalowane jest tylko jedno urządzenie. Potrzebuje takiego ustawienia tyle że do skanera. Proszę o pomoc…

aby w dostępnych skanerach było więcej niż jeden tego typu urządzeń musisz mieć ich więcej :stuck_out_tongue:

Właśnie o to chodzi że nie. To doczytałem w Pomocy:

64027359.jpg

Pod tym co podkreśliłem jest napisane coś takiego żeby wybrane urządzenie nie miało dopisku “WIA”…

A moje jak widać ma…

ssst.jpg

i jak to zmienić? :

przeinstaluj całe oprogramowanie od urządzenia…

robiłem to juz z 5 razy… bez skutku

Tu pełna zgoda :slight_smile:

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.