Problem ze skanowania program przeszkadza

czesc mam problem wczoraj zainstalowalem sobie Abby fineReader 7.0 i odinstalowalem go a dzis jak wchodze w moj komputer i jest tam ikona skanere i klikam na nia to wyskakuje jakiego programu mam uzyc do skanowania a przeciez tego programu nie ma zainstalowanego kilka dni wczesniej temu jak klikalem te sama ikone to wyskakiwal kreator skanowania a teraz jak chce wejsc do tego kreatora to musze dawac prawym na ikonie i wybierac kreator a to nie jest wygodne… pozdro z gory dzieki

wyczyść rejestr np.registry cleanerem

Do czyszczenia rejestru najlepiej użyj JV16 Powertools

RegCleaner:

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&id=177&t=29

A ja czegoś nie rozumiem… Piszesz w pierwszej linijce postu że zainstalowałeś program a potem go odinstalowałeś No i co, dziwisz się że ci nie działa? Jeszcze inaczej: działa ci ale nie tak jak poprzednio. Czyli go nie odinstalowałeś tylko coś poknociłeś totalnie. Mógłbys jeszcze raz napisać co zrobiłeś i na czym polega problem? Z uzyciem kropek, przecinków i dużych liter na początku zdania - jak większość ludzi. Jesli jeszcze nie zauważyłeś w szkole, to podpowiem ze to bardzo ułatwia zrozumienie tekstu innym.

na tym ze zainstalowalem ten program zobaczylem co tam ciekawego i go wykasowalem a teraz jak kilkam na ikone skanera w moj komuter to wyskakuje jakiego programu uzyc i wyswietla sie ten program ktory odinstalowalem czyszczenie juz tez robilem wlasnie odinstalowalem sterowniki do skanere i sprobuje je jeszcze raz zainstalowac

nio wiec tak odinstalowanie sterownikow nic nie dalo niestety w regedit skasowalem klucz o nazwie FineReader 7.0 ale dalej to wyskakuje skanoalem juz reg cleaner w jv16 to zabardzo nie wiem jak to zrobic moglbym mi ktos to opisac mam wlaczony polski interfejs pozdro

spróbuj przywaracaniem systemu jeśli posidasz windows XP

ok dzieki zapomnialem o przywracaniu systemu pozdro