Problem ze skanowaniem poczty programem Avast w Outlook

Witam.

Jak mam skonfigurować avasta by do każdej przychodzącej wiadomości dopisywał na końcu maila że wiadomość została przeskanowana skanerem i że jest czysta. Kiedyś udało mi się to ustawić. Ale od wczoraj mam nowy system i nie wiem jak teraz to zrobić.

może tu coś znajdziesz

http://antyvir.blogspot.com/2007/12/ava … awowe.html

Niestety nie pomogło to. Dostawca POCZTA - mam zaznaczone skanowanie poczty przychodzącej i wychodzącej oraz takie coś zaznaczone jak : wstaw informację do czystej wiadomości (format txt). Mam to wszystko tak poustawiane i jak przychodzą wiadomości to nie ma tej adnotacji z avasta na dole maila.

Poczta w outlooku to tlen i interia

Klikasz prawym myszki na kulkę i bierzesz " kontrola ochrony dostępowej" potem szczegóły i przewijasz listę na dół ikonka poczta dostosuj i na dole wstaw informacje do czystej wiadomości (jak chcesz to możesz w SMTP ustawić i POP). Ewentualnie zmieniasz format informacji.

Właśnie tak robiłem i nic :slight_smile:

W dniu 18.07.2008 , o godzinie 12:54 został dopisany post przez martinez2006

Może to nie działa ponieważ mam 4 konta ustawione w Outlooku.( jedno z tlena, jedno z gmaila oraz dwa z interii). Może to tylko działa jak się ma 1 konto w Outlooku?

W dniu 18.07.2008 , o godzinie 13:42 został dopisany post przez martinez2006

Problem rozwiązałem już. Należy w Outlook Express wejść we właściwości konta. Zakładka zaawansowane. Ustawić port w POP3 na 110 oraz odznaczyć ten serwer wymaga bezpiecznego połączenia SSL. I wszystko już działa :).

Temat do zamknięcia

Za chwile otrzymasz ostrzeżenie, za niekonkretne nazywanie tematów. Popraw to proszę.