Problem ze skinami i oknami

Witam.

Ostatnio zainstalowalem Vista Inspirat 2.

Potem go odinstalowalem.

A tu sie okazuje jak chce zmienic wygląd okien i przyciskow to sie nieda :cry:

bo jest przeźroczyste.

Tak samo mi sie dzieje przy kompozycjach które chce zmienic np. na moja aktualna kompozycja to sie nieda dlatego ze wyskakuje cos takiego:

Nie można załadowac kompozycji. Odmowa dostępu

Plik: Documents and Settings\Adek\Dane Aplikacji\Microsoft\Windows\Themes\Custom.theme

:cry:

Proisze pomużccie mi tylko w was jedyna nadieja :cry:

Prosze o szybkom odpowiedz :cry:

Przywróć system do stanu sprzed instalacji tego pakietu. Warto też by było przeczyścić rejestr np RegSupreme

Można też go spróbować jeszcze raz zainstalować, zmienić styl na klasyczny Windows i odinstalować w trybie awaryjnym, bo tylko w takim trybie powinno się przeprowadzać tak poważne zmiany w systemie.

Dzięki ale za bardzo nie rozumiem.

Odinstalowalem w trybie awaryjnym

I dalej tak jest, ikony som z windows vista.

dalej mi tak wskakuje.

Spróbuj ręcznie. C/windows/resources/themes

Tam będą pliki kompozycji i pliki stylu wizualnego. Po dwukrotnym kliknięciu na plik o nazwie Luna powinno się zmienić.

Tak tylko ze ikony niekture zostaly

Jak klikam start(mam skina windows klasyczny na menu start)

Jak wlanczam kompa i wybieram profil to jest widok windows visty :frowning:

Czyściłeś rejestr programem, który podałem?

nie umiem

Nie czytasz tego co piszę. Start- wszystkie programy- akcesoria- narzędzia systemowe- przywracanie systemu. Przywróć komputer do wcześniejszego stanu. I poszukaj na kalendarzu punktu wcześniejszego niż instalowałeś ten pakiet, a potem przywróć.

nie moge tego znalezc:(

Ech… wejdź w Start->Wszystkie programy->Akcesoria->Narzędzia systemowe->Przywracanie systemu->Dalej-> Poszukaj w kalendarzu ctferki pogrubionej z opisem który mówi o tym, że punkt został utworzony przed instalacją Vista Inspirat.