Problem ze składaniem komputera

Witam.

Mam dwa problemy przy montażu części:

  1. Zainstalowałem kartę graficzną Gigabyte GeForce GTX 460 w slocie PCI Express x16, przykręciłem do slotu i podpiąłem zasilanie, lecz przy podłączeniu monitora pojawia się napis: “NO SIGNAL DETECTED”. Monitor jest sprawny, działa przy starym komputerze. Wiatraczki karty graficznej się kręcą.

  2. Stacja dysków otwiera się przy podpięciu zasilania, ale po podłączeniu kabla transmisji danych już nie, cały czas świeci się zielona dioda sygnalizująca odczyt danych z płyty.

Komponenty:

Procesor: Intel core i7 870

Płyta główna: Asus P7P55D-E DELUXE

Zasilacz: OCZ StealthXStream 2 OCZ700SXS2-EU 700W

Karta graficzna: Gigabyte GeForce GTX 460

Części mają służyć do złożenia nowego komputera, nie do tuningu starego. Proszę o szybką pomoc ![-o<

Trzeba sprawdzić kartę na innym kompie, czy sprawna lub płyta nie wykrywa karty lub slot PCI uszkodzony - może aktualizacja biosu płyty.

Wszystko wskazuje, że uszkodzony - dla pewności sprawdzić na innym kompie.

GTX’a podpinałem do dwóch wejść PCI (raz do jednego, raz do drugiego). Zaraz sprawdzę czy działa na innym kompie. Ewentualnie pozostaje ta aktualizacja. Jak ją wykonać?

Kabel od transmisji danych raczej nie jest uszkodzony, bo próbowałem z innymi. Prędzej to wina samej nagrywarki . . .

A płyta ma kartę grafiki zintegrowaną ? - sprawdź wszystko w instrukcji płyty.

Mówiłem o napędzie.

Płyta nie ma zintegrowanej karty grafiki.

Jak to stacja dysków się otwiera?

Czyżby części były podłączane przy włączonym zasilaniu komputera?

Części nie podłączałem przy włączonym zasilaniu. Później szukałem przyczyny dlaczego napęd się nie otwiera . . .